Dordrecht, Netherlands

RTL5 komt met Makelaars met een missie naar Dordt

Ben jij op zoek naar jou nieuwe droomhuis? Dan hebben we goed nieuws! RTL gaat met het televisieprogramma Makelaars met een Missie op zoek naar jou droomhuis in de regio Dordrecht . Drie gerenommeerde makelaars worden door RTL geselecteerd om op zoek te gaan naar een woning voor de potentiële koper, deze moet aan alle eisen voldoen.
Dennis Koorevaar | 12 juni 2018 14:41 | Aangepast op 12 juni 2018 14:41
Iedere week is er één koper die zijn of haar woonwensen kenbaar maakt aan de aankoopmakelaars. De drie aankoopmakelaars gaan vervolgens op zoek naar het perfecte huis. Aan het eind van de week wordt de balans opgemaakt hoeveel woningen er zijn verkocht en hoe goed deze aansluiten bij de eisen van de koper.

De koper hoeft niet specifiek op zoek te zijn naar standaard woning, speciale wensen zoals een vakantiewoning, of kopers die graag een paardenstal aan huis willen komen ook aan bod. Het moet de makelaar zo lastig mogelijk worden gemaakt om het perfecte huis te vinden.

De makelaars zijn een week lang met iedere dag een andere opdracht in het programma terug te zien. Aan het einde van de week wordt de winnaar bekend gemaakt.

De opnames vinden plaats in de zomer, het dagelijkse programma is te zien vanaf 3 september om 19.00 uur op RTL5.

Enthousiast geworden en op zoek naar woning? Aanmelden kan via makelaarsmeteenmissie@zodiaknederland.nl

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...