gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

RTL5 komt met Makelaars met een missie naar Dordt

4954943bc841eb7fdaf6c5834283535b

Ben jij op zoek naar jou nieuwe droomhuis? Dan hebben we goed nieuws! RTL gaat met het televisieprogramma Makelaars met een Missie op zoek naar jou droomhuis in de regio Dordrecht . Drie gerenommeerde makelaars worden door RTL geselecteerd om op zoek te gaan naar een woning voor de potentiële koper, deze moet aan alle eisen voldoen.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Iedere week is er één koper die zijn of haar woonwensen kenbaar maakt aan de aankoopmakelaars. De drie aankoopmakelaars gaan vervolgens op zoek naar het perfecte huis. Aan het eind van de week wordt de balans opgemaakt hoeveel woningen er zijn verkocht en hoe goed deze aansluiten bij de eisen van de koper.

De koper hoeft niet specifiek op zoek te zijn naar standaard woning, speciale wensen zoals een vakantiewoning, of kopers die graag een paardenstal aan huis willen komen ook aan bod. Het moet de makelaar zo lastig mogelijk worden gemaakt om het perfecte huis te vinden.

De makelaars zijn een week lang met iedere dag een andere opdracht in het programma terug te zien. Aan het einde van de week wordt de winnaar bekend gemaakt.

De opnames vinden plaats in de zomer, het dagelijkse programma is te zien vanaf 3 september om 19.00 uur op RTL5.

Enthousiast geworden en op zoek naar woning? Aanmelden kan via makelaarsmeteenmissie@zodiaknederland.nl

Lees ook

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

drone molenlanden

Hoe moet jouw dorp er in de toekomst uitzien? Zuid-Holland vraagt het aan inwoners

Hoe is het om te wonen in een klein dorp in Zuid-Holland? En wat hebben inwoners nodig om daar prettig te kunnen wonen? De provincie Zuid-Holland onderzoekt dit en roept inwoners op om een enquête in te vullen. Het doel is om te ontdekken hoe kleine dorpen ook in de toekomst leefbaar en aantrekkelijk kunnen blijven.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

artikelfoto begroting

Gemeente grijpt in om begroting op orde te krijgen: OZB omhoog en minder wethoudersposten

Het college van burgemeester en wethouders van Papendrecht wil de onroerendezaakbelasting (OZB) verhogen en besparen op de eigen loonkosten. De maatregelen maken deel uit van de begroting voor 2027, waarmee het college de inkomsten en uitgaven dat jaar structureel in balans wil brengen. Voor de jaren daarna worden opnieuw tekorten voorspeld.