Dordrecht, Netherlands

RTV Dordrecht blikt terug op 1 jaar corona

11 maart is het een jaar geleden dat ook in Dordrecht het coronavirus om zich heen begon te grijpen. De eerste patiënt, van toen 74 jaar, meldde zich in het Albert Schweitzer ziekenhuis nadat zij klachten kreeg.
Dennis Koorevaar | 10 maart 2021 10:11 | Aangepast op 10 maart 2021 10:11
We stonden aan het begin van de coronacrisis, waarvan niemand had gedacht dat het zo lang zou gaan duren. Nu een jaar later is het tijd om terug te kijken naar een jaar COVID-19.

RTV Dordrecht doet dat met onder andere burgemeester en voorzitter van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid Wouter Kolff, GGD-directeur Cees Vermeet, directeur van het ziekenhuis Peter van der Meer en Dordtenaren die getroffen zijn door het virus. Bijvoorbeeld Anja Hardenbol, wiens ouders allebei positief waren getest op corona. Eind maart 2020 spraken we haar en toen zei ze: "Denk er niet te licht over. Voor mij is dit een

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Fokko van der Straaten | Corrado Francke | Erik van Krimpen | Stijn van der Poel | Ad van den Herik | 15 nov 2025 19:46

Lees ook

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...

Renovatie Brug over de Noord gaat vrijdagavond van start: dit moet er gebeuren

Ruim 21.000 auto’s, duizend vrachtwagens en 2300 fietsers rijden elke dag over de Brug over de Noord...

Deze kinderen planten bomen: ‘Leren hoe belangrijk groen in de buurt is’

Papendrecht heeft er dankzij leerlingen van het OBS t’ Kofschip weer 18 nieuwe bomen bij. Tijdens de...

Jonge dak- en thuislozen vanaf 1 januari geholpen aan woning: ‘Hele systeem zit verstopt’

De proef om dak- en thuislozen in Dordrecht versneld aan een woning te helpen gaat vanaf 1 januari v...

Spuihavengarage gaat toch nu al open: ‘Een week eerder dan voorzien’

De Spuihavenparkeergarage gaat deze donderdag al open, een week eerder dan gedacht. Vanaf 16.00 uur ...