Dordrecht, Netherlands

RTV Dordrecht geschokt: vrijwilliger Peter Douw overleden

Maandagochtend kwam het verdrietige bericht binnen bij de redactie van RTV Dordrecht dat Peter Douw, die samen met Roel Pot het clownsduo Dodo en Pepe vormde , is overleden.
Peter Tromp | 1 juni 2015 16:08 | Aangepast op 1 juni 2015 16:08
Peter maakte  samen met zijn collega jarenlang  maandelijks  met veel plezier en overgave een item voor ons kinderprogramma Junior. Zeer recent is er nog een item opgenomen. 

We wensen de familie , vrienden en kennissen van Peter, en natuurlijk zijn goede vriend en creatief partner Roel Pot, heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. We zullen Peter enorm missen.

Namens  medewerkers en bestuur van RTV Dordrecht
Arjan Verwoerd, hoofdredacteur

Lees ook

Brand evenaart record met 51ste podiumplaats op rij

Lucinda Brand heeft in het koude maar zonnige Tsjechische Tábor de eerste veldrit van de wereldbeker...

Straten zaten weken in het donker, en dit is waarom

Bewoners van de buurt rond de Markstraat en Dintelstraat in Ridderkerk-Bolnes hebben het drie weken ...

Rechtszaak tegen Damen Shipyards start vandaag: wat staat er op het spel?

Na jarenlang juridisch getouwtrek begint deze maandag de rechtszaak tegen Damen Shipyards uit Gorin...

Uur vertraging door ongeluk met vrachtwagen op snelweg

Bij Hardinxveld-Giessendam is maandagochtend een ongeluk met een vrachtwagen gebeurd op de A15 richt...

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...