gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

RTV Dordrecht zendt concertreeks Bibelot uit

9682e22808e9989154a94b0b8a08814d

Sinds de corona-uitbraak zijn concerten bijna niet te bezoeken, en heeft de cultuursector het zwaar. Bibelot neemt daarom een reeks live concerten op van lokale en landelijk bekende muzikanten. RTV Dordrecht zendt deze samen met het poppodium uit, om toch nog zo veel mogelijk Dordts publiek en cultuur samen te brengen in coronatijd.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Als eerste in deze reeks een concert van het Dordtse krautrock-duo Rheintraum. Dit bestaat uit Phil Martin (The Soul Snatchers, Laura Vane & The Vipertones) en Tim den Heijer (Funkstamatics, Euro Cinema).

Rheintraum bracht begin dit jaar zijn debuutplaat uit. Het album bevat 13 instrumentale en experimentele tracks met invloeden van Bowie, Eno, NEU!, Harmonia, Can, Cluster en de beginperiode van Kraftwerk. De livestream is op 28 oktober opgenomen.

RTV Dordrecht zal de komende tijd verschillende livestreams van Bibelot uitzenden. Artiesten die op het programma staan zijn onder meer van de bekende Dordtse DJ/producer Lucien Foort (Analog Kitchen), YIN YIN dat in 2019 op festival Metropolis stond, en MADOUX en Thyrza die in oktober meededen aan de Popronde in het Energiehuis.

De concerten van Bibelot zijn ook te bekijken op het YouTubekanaal van Bibelot zelf. Sommige concerten zijn, mits de huidige regels van kracht blijven, door een beperkt publiek bij te wonen. Tickets hiervoor zijn verkrijgbaar via de website van Bibelot.

Lees ook

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

moldor

Dordrecht zet in op gezamenlijke vuurwerkshow, verenigingen en clubs krijgen geen vergunning

De gemeente Dordrecht gaat voor de jaarwisseling geen vergunningen voor een vuurwerkshow verlenen aan clubs en verenigingen. Dat zegt burgemeester Nanning Mol in de uitzending van 'In Gesprek Met' op TV Rijnmond. Met die beslissing sluit Dordt zich aan bij tal van andere gemeenten in de regio.

gondelvaart prijsuitreiking

Nek-aan-nekrace om publieksprijs Gondelvaart: verschil van slechts 2 stemmen

In een bomvol Café Olt Ghiessen is bekend gemaakt wie de publieksprijs van de Gondelvaart 2026 in Giessen-Oudekerk heeft gewonnen. Met slechts twee stemmen verschil werd ‘Nacht op het water’ de prijswinnaar bij de grote boten. Bij de kleine boten zijn ‘De Hekkies op safari’ degenen met de meeste stemmen.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.