gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

RTV Dordrecht zendt concertreeks Bibelot uit

9682e22808e9989154a94b0b8a08814d

Sinds de corona-uitbraak zijn concerten bijna niet te bezoeken, en heeft de cultuursector het zwaar. Bibelot neemt daarom een reeks live concerten op van lokale en landelijk bekende muzikanten. RTV Dordrecht zendt deze samen met het poppodium uit, om toch nog zo veel mogelijk Dordts publiek en cultuur samen te brengen in coronatijd.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Als eerste in deze reeks een concert van het Dordtse krautrock-duo Rheintraum. Dit bestaat uit Phil Martin (The Soul Snatchers, Laura Vane & The Vipertones) en Tim den Heijer (Funkstamatics, Euro Cinema).

Rheintraum bracht begin dit jaar zijn debuutplaat uit. Het album bevat 13 instrumentale en experimentele tracks met invloeden van Bowie, Eno, NEU!, Harmonia, Can, Cluster en de beginperiode van Kraftwerk. De livestream is op 28 oktober opgenomen.

RTV Dordrecht zal de komende tijd verschillende livestreams van Bibelot uitzenden. Artiesten die op het programma staan zijn onder meer van de bekende Dordtse DJ/producer Lucien Foort (Analog Kitchen), YIN YIN dat in 2019 op festival Metropolis stond, en MADOUX en Thyrza die in oktober meededen aan de Popronde in het Energiehuis.

De concerten van Bibelot zijn ook te bekijken op het YouTubekanaal van Bibelot zelf. Sommige concerten zijn, mits de huidige regels van kracht blijven, door een beperkt publiek bij te wonen. Tickets hiervoor zijn verkrijgbaar via de website van Bibelot.

Lees ook

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

bbqbrugphotopea

Ondernemers barbecueën op afgesloten Papendrechtsebrug: 'Hét moment om ervaringen uit te wisselen'

Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

foto daniel militair

Laatste rustplaats voor oorlogsheld Daniël; een verhaal dat voortleeft

Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.