Dordrecht, Netherlands

Ruim 11.000 euro opgebracht met ladiesrun De Hoop

Stichting de Hoop heeft met een ladiesrun, waarbij geld wordt ingezameld voor kwetsbare vrouwen en hun kinderen, al meer dan 11.000 euro opgehaald.
Corrado Francke | 7 oktober 2019 17:22 | Aangepast op 7 oktober 2019 17:22
Het evenement werd dit jaar voor de vierde keer georganiseerd. Deelnemers konden kiezen tussen een parcours van 5 of 10 kilometer en voor de kinderen was het doel zoveel mogelijk rondjes van 200 meter te rennen.

De opbrengst komt volledig ten goede aan kwetsbare vrouwen en hun kinderen, die vaak uit de handen komen van loverboys en de prostitutie.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Lees ook

Klus geklaard, Oranje Wit heeft gloednieuwe sporthallen: 'Enorme verbetering'

Het vergde veel geduld en aanpassingsvermogen, maar de vernieuwde sporthallen van Oranje Wit in Dord...

Deze kerk wordt geteisterd door scheuren, gemeenschap zamelt geld in voor renovatie

De Bethelkerk in Zwijndrecht zit vol met scheuren. Doordat het grondwaterpeil is veranderd, is de ke...

Politie vermoedt opzet bij vele autobranden deze maand en zoekt getuigen

De vele autobranden in Dordrecht sinds de jaarwisseling zijn waarschijnlijk allemaal aangestoken. Da...

Stephano Carrillo scoort voor FC Dordrecht en viert dat met een 'bro hug'

Stéphano Carrillo is een vat vol verhalen. Daar zijn Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Franc...

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...