gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim 4000 euro voor Sara

c0d4fe583898757c0da3ed4fa806a935

Een paar honderd sportievelingen hebben zich zondag in het zweet gewerkt voor kinderen die dat door een zeldzame spierziekte niet kunnen doen. In totaal haalde het sportevenement Boksen Voor Sara in de Rotterdamse Maassilo 4.380 euro op.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Meerdere instructeurs liepen door de Maassilo om alle deelnemers een goede techniek te leren en met oefeningen zoals push-ups fitter te krijgen.

"Hartverwarmend hoeveel mensen zijn gekomen. Iedereen wil een steentje bijdragen aan het onderzoek voor een behandeling voor deze ongeneeslijke ziekte en dat steunt ons enorm. De deelnemers waren ontzettend enthousiast en de sfeer zat er goed in’’, blikt Sara’s moeder Emine terug.

Samen met haar man richtte ze Stichting Voor Sara op. De stichting strijdt voor onderzoek naar zeldzame spierziekten onder jonge kinderen, zoals de 3-jarige Sara. Net als veel kinderen met een spierziekte kan Sara niet zelfstandig staan en lopen en is een griepje al snel gevaarlijk.


Nog meer geld nodig

Dankzij tientallen acties en honderden donaties is er een veelbelovend onderzoek gestart dat een doorbraak kan betekenen voor meerdere spierziekten. Om dat onderzoek af te kunnen ronden is nog zo’n 100.000 euro nodig.

Rico Verhoeven, ambassadeur van Stichting Voor Sara, was er zondag niet bij. Zijn reguliere boksschema was volgens de organisatie te druk.

Bron: RTV Rijnmond

Lees ook

foto blaauwweg

Zonnescherm hangt los en bungelt aan balkon van achtste verdieping

Op de achtste verdieping van een flatgebouw aan de Blaauwweg in Dordrecht hing maandagmiddag een zonnescherm los. Brandweer en politie kwamen ter plekke, maar konden weinig betekenen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_01_39_31.Still001

Sporten in het donker, want er is geen stroom: ‘Het is even aanpassen’

Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.