gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim 50 jongeren vinden baan of opleiding

Binnen vijf maanden hebben 52 jongeren een nieuwe baan, opleidings- of werkervaringsplek gevonden met behulp van het project Matchmakers. In oktober 2014 ging het project van start. Het is een intensief samenwerkingsverband tussen overheid en bedrijfsleven met als doel (kansarme) jongeren te helpen bij het vinden van werk. De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.

Hedwig Krol |  | Aangepast op
De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.
Het project helpt werkloze jongeren door als intermediair te fungeren tussen werkgevers en de jongeren. Ze onderhoudt contact met beide partijen.

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

OV staking

Opgelet: staking in het streekvervoer gaat donderdag niet door

De aangekondigde staking in het streekvervoer van donderdag gaat niet door. Vakbonden en werkgevers gaan opnieuw met elkaar in gesprek over een nieuwe cao voor de ongeveer 13.500 werknemers. De vakbonden schorten hun acties voor twee weken op.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

asmediapolitie2

Politie deelt beelden overval juwelier: overvaller richt wapen op personeel en haalt uit met hamer

De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.

sportdocentamberrijnmond

Na dagen in file gooit sportdocent Amber het roer om: ‘Ben gaan hardlopen naar huis’

Het is een bekende frustratie voor veel streekgenoten. Na een lange werkdag is het op de bomvolle wegen aansluiten geblazen. Amber van der Elst uit Dordrecht was de dagelijkse avondspits beu en besloot van de nood een deugd te maken. “Ik heb mijn rugzak omgedaan en ben 17 kilometer naar huis gaan hardlopen.”