gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim 50 jongeren vinden baan of opleiding

Binnen vijf maanden hebben 52 jongeren een nieuwe baan, opleidings- of werkervaringsplek gevonden met behulp van het project Matchmakers. In oktober 2014 ging het project van start. Het is een intensief samenwerkingsverband tussen overheid en bedrijfsleven met als doel (kansarme) jongeren te helpen bij het vinden van werk. De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.

Hedwig Krol |  | Aangepast op
De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.
Het project helpt werkloze jongeren door als intermediair te fungeren tussen werkgevers en de jongeren. Ze onderhoudt contact met beide partijen.

Lees ook

Leidingsportalen

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

PSX_20260527_233207

Auto brandt uit in Papendrecht

In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

foto vierdaagse

VIERDAAGSE

Onweer zet streep door start Avondvierdaagse: 'We willen geen risico nemen'

De start van de Dordtse Avondvierdaagse wordt een dag uitgesteld. Vanaf de ochtend tot aan 21.00 uur dinsdagavond geldt voor heel ons land code geel: er wordt gewaarschuwd voor onweer en stevige regenbuien. Bij die buien zijn hagel en windstoten mogelijk.

edson

Deze Curaçaose Dordtenaar is blij met de eerste gespeelde WK-wedstrijd: ‘Het meedoen is al een winst’

Hoewel de meeste mensen zondag vooral focusten op de WK-wedstrijd tussen Nederland en Japan, werd er nog een bijzondere wedstrijd gespeeld. Caribisch eiland Curaçao maakte haar debuut op het WK voetbal. Edson Rafael, een op Curaçao geboren Dordtenaar, heeft de wedstrijd vol spanning gekeken.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”