gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim 50 jongeren vinden baan of opleiding

Binnen vijf maanden hebben 52 jongeren een nieuwe baan, opleidings- of werkervaringsplek gevonden met behulp van het project Matchmakers. In oktober 2014 ging het project van start. Het is een intensief samenwerkingsverband tussen overheid en bedrijfsleven met als doel (kansarme) jongeren te helpen bij het vinden van werk. De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.

Hedwig Krol |  | Aangepast op
De intentie van het project Matchmakers was bij aanvang om 25 jongeren voor 1 februari 2015 aan een baan of opleidingsplek te helpen. Inmiddels hebben ze een verdubbeling van dat aantal gerealiseerd. Het project wordt daarom voortgezet. Matchmakers maakt deel uit van het actieplan Jeugdwerkloosheid, in het leven geroepen door het Drechtstedenbestuur.
Het project helpt werkloze jongeren door als intermediair te fungeren tussen werkgevers en de jongeren. Ze onderhoudt contact met beide partijen.

Lees ook

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

sliedrecht baanhoek

Werk aan verzakt spoortalud van start: dit gaat er gebeuren

ProRail start komende week met de maandenlange herstelwerkzaamheden aan het spoortalud bij station Sliedrecht Baanhoek. Het talud is vervormd en moet verstevigd worden. De treinen blijven rijden.

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

a16archief

Lange file op A16, verkeer stond vast vanaf Breda

Een lange file dinsdagochtend op de A16 van Breda naar Rotterdam. Het stond vast over zo'n 24 kilometer. Het verkeer moest rond 08.30 uur rekening houden met zo'n anderhalf uur vertraging.

PSX_20260929_151615 (1)

Steekpartij na verkeersruzie, man en vrouw aangehouden

Bij een verkeersruzie aan de Pieter Zeemanweg in Dordrecht is dinsdagmiddag een man gestoken. Twee verdachten, een man en een vrouw, zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.