gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruim de helft van kerstbomen overleeft in asiel

In het kerstbomenasiel in de Groeituinen aan de Patersweg heeft 64% van de kerstbomen het jaar overleefd. Zij kunnen 10 en 17 december door hun eigenaren worden opgehaald.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het kerstbomenasiel is in januari voor het eerst in het leven geroepen om mensen langer van hun boom gebruik te laten maken. Bomen met kluit worden gepland, in de hoop dat ze genoeg wortel hebben om het een jaar te overleven.

De eigenaren van de bomen die het niet haalden, hebben geen financiële schade geleden. Er hoeft pas bij het ophalen van de boom betaald te worden voor de asielplaats.

Ook in 2017 kan er weer van het kerstbomenasiel gebruik gemaakt worden. Op 4 en 7 januari kunnen de bomen gebracht worden.

Lees ook

sigarettenpixabay

FIOD neemt ruim 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag in Ridderkerk

De Douane en FIOD hebben deze week meer dan 2,7 miljoen illegale sigaretten in beslag genomen in Ridderkerk. Twee mannen zitten vast.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.

maarten van helden

Oud-wethouder stopt na vier maanden als raadslid

Oud-wethouder Maarten van Helden stopt met zijn raadslidmaatschap in de gemeente Molenlanden. Van Helden werd op 1 april geïnstalleerd als raadslid, maar heeft zijn ontslag nu in een brief medegedeeld aan burgemeester Segers.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.

opstappunt

Gedenkbordje voor overleden Joop Keesmaat, tegenover fabriek waartegen hij actie voerde

De vorig jaar overleden actievoerder Joop Keesmaat is dinsdagmiddag geëerd met een gedenkbordje in Sliedrecht. Het bordje is geplaatst langs het water aan de Baanhoek. Vanaf die plek is Chemours te zien, de Dordtse chemiefabriek waar hij jarenlang tegen in actie kwam.

IMG_1044

Urenlange storing Brug over de Noord, verkeer moet omrijden

De Brug over de Noord (N915) heeft zaterdagmiddag lange tijd in storing gestaan. Verkeer tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht moest omrijden. Ook hoge scheepvaart kon tijdelijk niet onder de brug door.