Dordrecht, Netherlands

Ruim de helft van kerstbomen overleeft in asiel

In het kerstbomenasiel in de Groeituinen aan de Patersweg heeft 64% van de kerstbomen het jaar overleefd. Zij kunnen 10 en 17 december door hun eigenaren worden opgehaald.
Petra Scheurwater | 1 december 2016 10:18 | Aangepast op 1 december 2016 10:18
Het kerstbomenasiel is in januari voor het eerst in het leven geroepen om mensen langer van hun boom gebruik te laten maken. Bomen met kluit worden gepland, in de hoop dat ze genoeg wortel hebben om het een jaar te overleven.

De eigenaren van de bomen die het niet haalden, hebben geen financiële schade geleden. Er hoeft pas bij het ophalen van de boom betaald te worden voor de asielplaats.

Ook in 2017 kan er weer van het kerstbomenasiel gebruik gemaakt worden. Op 4 en 7 januari kunnen de bomen gebracht worden.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Steekpartij in huis: man gewond, vrouw aangehouden

Corrado Francke | 6 jul 2025 09:33

Lees ook

Veertien meldingen grensoverschrijdend gedrag bondscoach rolstoelbasketbalsters

Veertien personen hebben vorig jaar melding gemaakt van jarenlang (seksueel) grensoverschrijdend ged...

Met speciale intercity naar Tilburgse Kermis, tijdens Roze Maandag rijdt er eentje

Plannen om op 21 juli naar de Tilburgse Kermis te gaan? Misschien kun je dan wel met het nieuwste tr...

Minder Sprinters van en naar Dordrecht door gestremde trein op HSL

Door een brandmelding in een trein op de hogesnelheidslijn bij 's-Gravendeel, rijden er donderdag oo...

Motor en auto botsen bij Kiltunnel

Een auto en motor zijn donderdagochtend met elkaar in botsing gekomen bij de Kiltunnel richting Dord...

Wordt het Onderwijsmuseum nog gered? Motie moet wethouder helpen in Den Haag

Is het behoud van het Nationaal Onderwijsmuseum een verloren zaak of toch niet? Het kabinet leek de ...

Mis niets van de jubileumeditie van Big Rivers, volg alles via RTV Dordrecht

Het grootste festival van onze streek viert het 25-jarig jubileum en natuurlijk besteedt RTV Dordrec...