Dordrecht, Netherlands

Ruime nederlaag voor FC Dordrecht in Limburg

FC Dordrecht wacht na vier wedstrijden nog altijd op de eerste driepunter in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Roda JC verloor de ploeg van trainer Harry van den Ham afgetekend met 4-0.
Corrado Francke | 21 september 2020 13:56 | Aangepast op 21 september 2020 13:56
De Schapenkoppen kregen via Nikolas Agrafiotis een kans om de uitploeg op voorsprong te zetten, maar de paal en Roda-doelman Youri Roulaux stonden in de weg. Roda JC kwam na 33 minuten op voorsprong: Ronald Alberg verzilverde een penalty na een mislukte tackle van Kürsad Surmeli.

Twee minuten later verdubbelde Jordy Croux de voorsprong. Na rust zorgde Amir Absalem voor de beslissing en ook Stefano Marzo pakte een doelpunt voor de Limburgers mee. FC Dordrecht wist het net niet meer te vinden en verloor de wedstrijd in Kerkrade kansloos met 4-0.

De Dordtenaren zijn met een punt uit vier wedstrijden hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdagavond probeert de club voor het eerst dit seizoen drie punten te halen: dan is Jong AZ te gast aan de Krommedijk.

 

Scoreverloop

33' 1-0 Ronald Alberg (penalty)

35' 2-0 Jordy Croux

52' 3-0 Amir Absalem

90+4' 4-0 Stefano Marzo

Rood: Erik Falkenburg (70' Roda JC, elleboogstoot)

Rood: Jurgen Streppel (77' Roda JC, commentaar op de leiding, twee keer geel)

Opstelling FC Dordrecht
Swolfs; Polley, Sürmeli, Bliek (73' Amadin), Bondswell (63' Jansen); Musaba, Vermeulen, Baggerman, Vliet; Agrafiotis, Valpoort

Meest gelezen

Let op: A16 komend weekend deels dicht bij Ridderkerk

Redactie Streek 56 | 22 aug 2025 15:00

Auto belandt tegen stoplicht na aanrijding met vuilniswagen

Redactie Streek 56 | 20 aug 2025 10:54

Lees ook

Deze fietstunnel is drie weken dicht: krijgt verflaag tegen graffiti

Fietsers kunnen drie weken lang geen gebruik maken van de tunnel onder het spoor bij de Transvaalstr...

Oer-vrijwilliger Wijnand Punt in het zonnetje gezet: 'Kippenvel!'

Wijnand Punt (58) heeft voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk de Ridderkerkse Sint Jorispenning ont...

Marcel en Pieternel verloren hun zoon bij botsing tussen trein en vrachtwagen: 'Het is zo onwerkelijk'

Lars Bussing uit Zwijndrecht krijgt een gedenksteen op Kijfhoek. De 25-jarige treinmachinist overlee...

Biesboschfilm straks ook thuis op de bank te zien: 'Ontzettend trots!'

De natuurfilm over de Biesbosch van Bas Kakes en Jacques van der Neut is vanaf september ook thuis ...

Martijn (51) moest zijn garage uitbouwen om zijn oldtimers te parkeren: ‘Jaarlijks kost deze hobby minimaal een ton’

De Riverside Car Classic is in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun oude au...

Erik wint wéér bij Transplant Games, maar 'het gaat niet om winnen'

Het is Papendrechter Erik Paalvast gelukt zijn wereldtitel hoogspringen te verdedigen. Hij wist bij ...