gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruime nederlaag voor FC Dordrecht in Limburg

8223537799de7b79dfeeb447eebedaca

FC Dordrecht wacht na vier wedstrijden nog altijd op de eerste driepunter in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Roda JC verloor de ploeg van trainer Harry van den Ham afgetekend met 4-0.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De Schapenkoppen kregen via Nikolas Agrafiotis een kans om de uitploeg op voorsprong te zetten, maar de paal en Roda-doelman Youri Roulaux stonden in de weg. Roda JC kwam na 33 minuten op voorsprong: Ronald Alberg verzilverde een penalty na een mislukte tackle van Kürsad Surmeli.

Twee minuten later verdubbelde Jordy Croux de voorsprong. Na rust zorgde Amir Absalem voor de beslissing en ook Stefano Marzo pakte een doelpunt voor de Limburgers mee. FC Dordrecht wist het net niet meer te vinden en verloor de wedstrijd in Kerkrade kansloos met 4-0.

De Dordtenaren zijn met een punt uit vier wedstrijden hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdagavond probeert de club voor het eerst dit seizoen drie punten te halen: dan is Jong AZ te gast aan de Krommedijk.

 

Scoreverloop

33' 1-0 Ronald Alberg (penalty)

35' 2-0 Jordy Croux

52' 3-0 Amir Absalem

90+4' 4-0 Stefano Marzo

Rood: Erik Falkenburg (70' Roda JC, elleboogstoot)

Rood: Jurgen Streppel (77' Roda JC, commentaar op de leiding, twee keer geel)

Opstelling FC Dordrecht
Swolfs; Polley, Sürmeli, Bliek (73' Amadin), Bondswell (63' Jansen); Musaba, Vermeulen, Baggerman, Vliet; Agrafiotis, Valpoort

Lees ook

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

PSX_20261022_083804

SGP stelt vragen over blokkade Fokker, burgemeester reageert

De SGP in Papendrecht wil opheldering over de blokkade van vliegtuigbouwer Fokker door tientallen pro-Palestijnse activisten op donderdag. De partij heeft schriftelijke vragen gesteld over de politie-inzet, mogelijke vervolging van actievoerders en de afhandeling van eerdere acties bij het bedrijf.

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.