gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruime nederlaag voor FC Dordrecht in Limburg

8223537799de7b79dfeeb447eebedaca

FC Dordrecht wacht na vier wedstrijden nog altijd op de eerste driepunter in de Keuken Kampioen Divisie. Tegen Roda JC verloor de ploeg van trainer Harry van den Ham afgetekend met 4-0.

Corrado Francke |  | Aangepast op
De Schapenkoppen kregen via Nikolas Agrafiotis een kans om de uitploeg op voorsprong te zetten, maar de paal en Roda-doelman Youri Roulaux stonden in de weg. Roda JC kwam na 33 minuten op voorsprong: Ronald Alberg verzilverde een penalty na een mislukte tackle van Kürsad Surmeli.

Twee minuten later verdubbelde Jordy Croux de voorsprong. Na rust zorgde Amir Absalem voor de beslissing en ook Stefano Marzo pakte een doelpunt voor de Limburgers mee. FC Dordrecht wist het net niet meer te vinden en verloor de wedstrijd in Kerkrade kansloos met 4-0.

De Dordtenaren zijn met een punt uit vier wedstrijden hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie. Vrijdagavond probeert de club voor het eerst dit seizoen drie punten te halen: dan is Jong AZ te gast aan de Krommedijk.

 

Scoreverloop

33' 1-0 Ronald Alberg (penalty)

35' 2-0 Jordy Croux

52' 3-0 Amir Absalem

90+4' 4-0 Stefano Marzo

Rood: Erik Falkenburg (70' Roda JC, elleboogstoot)

Rood: Jurgen Streppel (77' Roda JC, commentaar op de leiding, twee keer geel)

Opstelling FC Dordrecht
Swolfs; Polley, Sürmeli, Bliek (73' Amadin), Bondswell (63' Jansen); Musaba, Vermeulen, Baggerman, Vliet; Agrafiotis, Valpoort

Lees ook

Start ZWR 2025 foto Kees Wolthoorn kopie

Uitgestelde Zoomer Wantijrun vindt zondag plaats

De Zoomer Wantijrun  staat zondag op het programma. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelde zich door de hitte genoodzaakt er een streep door te zetten.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

buddingh

Kees Buddingh' krijgt standbeeld, met zijn poëzie op voetstuk

Kees Buddingh' wordt geëerd met een standbeeld. Het eerbetoon van de in 1918 geboren Dordtse dichter komt op de Leuvebrug te staan en wordt gemaakt door Natasja Bennink.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.