gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruimere bezoektijden ASz

In het Albert Schweitzerziekenhuis worden de bezoektijden per 14 december flink opgerekt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op de meeste afdelingen gaan tijden gelden van 11.00 tot 13.00 uur en van 15.00 tot 21.00 uur. Voor een aantal afdelingen gelden afwijkende tijden. Zo zijn de afdeling Intensive/High Care, Neonatologie, het Observatorium, de kinderafdeling en PAAZ uitgezonderd. Die bevinden zich allemaal op de locatie Dordwijk.

Met de nieuwe tijden moet er meer ruimte komen om mee te kunnen helpen bij de verzorging, mee te gaan naar onderzoeken en bij artsenvisite te zijn.

Natuurlijk moet er wel gelegenheid zijn om de patiënten te verzorgen, dus soms zal het bezoek daar ook plaats voor moeten maken.

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Theo Oostenrijk

Hij was een vast en vertrouwd gezicht in de Dordtse gemeenteraad: het voormalig CDA-raadslid Theo Oostenrijk. In de radio-uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend met hem in gesprek.