gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Ruimere bezoektijden ASz

In het Albert Schweitzerziekenhuis worden de bezoektijden per 14 december flink opgerekt.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op de meeste afdelingen gaan tijden gelden van 11.00 tot 13.00 uur en van 15.00 tot 21.00 uur. Voor een aantal afdelingen gelden afwijkende tijden. Zo zijn de afdeling Intensive/High Care, Neonatologie, het Observatorium, de kinderafdeling en PAAZ uitgezonderd. Die bevinden zich allemaal op de locatie Dordwijk.

Met de nieuwe tijden moet er meer ruimte komen om mee te kunnen helpen bij de verzorging, mee te gaan naar onderzoeken en bij artsenvisite te zijn.

Natuurlijk moet er wel gelegenheid zijn om de patiënten te verzorgen, dus soms zal het bezoek daar ook plaats voor moeten maken.

Lees ook

parkeergaragevisstraat

Parkeergarage Visstraat nog maanden dicht, eind 2026 meer duidelijkheid

De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

nk20260911NKS03692

FC Dordrecht verspeelt voorsprong en gaat voor vierde keer op rij onderuit

FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

20261009104563

Bestelbus klapt op stilstaande auto op A15, twee gewonden

Een bestelbus is vrijdagochtend op een stilstaande auto geklapt op de A15 bij Ridderkerk. Twee inzittenden van de auto zijn gewond naar het ziekenhuis gebracht.