Dordrecht, Netherlands

Ruimere bezoektijden ASz

In het Albert Schweitzerziekenhuis worden de bezoektijden per 14 december flink opgerekt.
Gert van der Steen | 10 december 2015 12:40 | Aangepast op 10 december 2015 12:40
Op de meeste afdelingen gaan tijden gelden van 11.00 tot 13.00 uur en van 15.00 tot 21.00 uur. Voor een aantal afdelingen gelden afwijkende tijden. Zo zijn de afdeling Intensive/High Care, Neonatologie, het Observatorium, de kinderafdeling en PAAZ uitgezonderd. Die bevinden zich allemaal op de locatie Dordwijk.

Met de nieuwe tijden moet er meer ruimte komen om mee te kunnen helpen bij de verzorging, mee te gaan naar onderzoeken en bij artsenvisite te zijn.

Natuurlijk moet er wel gelegenheid zijn om de patiënten te verzorgen, dus soms zal het bezoek daar ook plaats voor moeten maken.

Lees ook

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

De sluiting van het veganistische eetcafé Rebel Rebel in Dordrecht is voor veel Dordtenaren een klap...

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...