Dordrecht, Netherlands

Ruimte voor zelfbouw

De gymzaal aan de Iepenlaan wordt op dit moment gesloopt. Hierdoor komen drie kavels vrij voor woningbouw. Bijzonder aan dit project is dat de kopers zelf mogen bepalen hoe het huis er uit gaat zien.
Petra Scheurwater | 30 september 2016 11:57 | Aangepast op 30 september 2016 11:57
De kavels worden verkocht aan de hoogste bieder, er kan worden geboden vanaf een vooraf gesteld bedrag. Deze manier van verkopen is nieuw in Dordrecht. De kavels kunnen individueel of gezamenlijk gekocht worden. Hierdoor kunnen er drie huizen komen, maar het kan uiteindelijk ook één huis worden.


De projectleider is benieuwd naar deze manier van verkopen een ziet dit project als een soort experiment. Het bestemmingsplan voor deze locatie is definitief en er mag gebouwd worden.


De verkoopprocedure start aan het einde van dit jaar. In 2017 komen er ook 17 kavels aan de Oudendijk in de verkoop. Deze worden op dezelfde manier verkocht.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...