Dordrecht, Netherlands

Ruimte voor zelfbouw

De gymzaal aan de Iepenlaan wordt op dit moment gesloopt. Hierdoor komen drie kavels vrij voor woningbouw. Bijzonder aan dit project is dat de kopers zelf mogen bepalen hoe het huis er uit gaat zien.
Petra Scheurwater | 30 september 2016 11:57 | Aangepast op 30 september 2016 11:57
De kavels worden verkocht aan de hoogste bieder, er kan worden geboden vanaf een vooraf gesteld bedrag. Deze manier van verkopen is nieuw in Dordrecht. De kavels kunnen individueel of gezamenlijk gekocht worden. Hierdoor kunnen er drie huizen komen, maar het kan uiteindelijk ook één huis worden.


De projectleider is benieuwd naar deze manier van verkopen een ziet dit project als een soort experiment. Het bestemmingsplan voor deze locatie is definitief en er mag gebouwd worden.


De verkoopprocedure start aan het einde van dit jaar. In 2017 komen er ook 17 kavels aan de Oudendijk in de verkoop. Deze worden op dezelfde manier verkocht.

Meest gelezen

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

Dit familiebedrijf moet plaatsmaken voor Maasterras: ‘Ons lust en ons leven’

Motorzaak BNM Motoren in Dordrecht zit met de handen in het haar. Het bedrijf moet namelijk verhuize...

Magnetron in de brand: één persoon door ambulance meegenomen

Er is donderdagochtend brand uitgebroken in een kantoorpand aan de Maxwellstraat op bedrijventerrein...

Kan asielopvang Papendrecht ook open zónder veiligheidsplan? 'Hoeft niet langs de rechter'

Of er nu wel of geen veiligheidsplan is, de asielopvang in het centrum van Papendrecht gaat maandag ...

Rechter fluit provincie terug: Ridderkerk blijft voorlopig uit samenwerkingsverband volkshuisvesting

Het besluit van de provincie Zuid-Holland om Ridderkerk te verplichten zich te houden aan provinciaa...

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Een heldenactie voor een glazenwasser uit Dordrecht. De 54-jarige Peter Tiemans was rustig aan het w...

Mol: sinds begin dit jaar 10 autobranden, maar dader(s) spoorloos

Van in totaal tien autobranden in Dordrecht, zijn er negen aangestoken. Dat schrijft burgemeester Na...