gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Rustig' genieten door Prikkelarme Kermis

1f23f545d1c373d7276dd70ba1962b63

Tijdens de Dordtse Zomerkermis gaan op dinsdag 19 juni van 14.00 tot 16.00 de lichtjes en muziek uit. Op deze manier hoopt de Boba Autismegroep de kermis leuker te maken voor mensen die snel overprikkeld raken. 

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
In deze twee uur worden er speciale VIP pakketten uitgedeeld. Deze zijn samengesteld naar aanleiding van de wensen van bezoekers. "We bieden een plattegrond aan, de mogelijkheid om een rustige ruimte op te zoeken en er lopen mensen van Boba die gastheer en gastvrouw zijn", vertelt Gale Coehorst. "Het voornaamste is dat we gewoon altijd rekening moeten houden met elkaar.


Iedereen heeft de mogelijkheid om deze pakketten tot donderdag 14 juni aan te vragen. Dit gaat via een invulformulier op de website van de autismegroep en deze worden toegewezen op volgorde van aanmelding. Zowel cliënten als bezoekers kunnen een aanvraag indienen. Binnen het pakket zitten onder andere een rondleiding door de kermismeester, kortingsbonnen en een gratis portie poffertjes inbegrepen.


De Zomer Kermis begint op 16 juni om 13:00 uur en eindigt op 24 juni 23:00 uur. De prikkelarme kermis zal plaatsvinden op dinsdag 19 juni tussen 14:00 en 16:00.

Lees ook

militairen

Militaire avondoefening: ‘Bij schoten, geen zorgen!’

Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.

Explosie Doctor Boutensstraat ZWI (Busink)

Zwijndrechtenaar aangehouden voor explosie, politie onderzoekt verband

De politie heeft een 18-jarige man uit Zwijndrecht aangehouden in verband met een explosie aan de Doctor Boutensstraat in Zwijndrecht. Het is de tweede van de drie explosies die in een week tijd in Zwijndrecht plaatsvond. De politie onderzoekt of er een verband is.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

20261021_093104

Pontje erbij? Rijkswaterstaat 'in gesprek' over extra vaartuig in de spits

Er komt mogelijk een extra pont tussen Dordrecht Kerkeplaat en de Rosmolenweg in Papendrecht. Vanwege drukte op de ene pont die vaart zoekt Rijkswaterstaat naar oplossingen. Een voorlopige oplossing is een vaart in de spits eruit halen. Tot onbegrip van reizigers.

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

1a781aef-5f07-32a7-bd77-5353a15eb074

Topdrukte bij egelopvang, maar tekort aan kruiken: 'We hebben nieuwe nodig'

Topdrukte bij Egelopvang Papendrecht. In een week tijd zijn daar zestig kleine egels terechtgekomen. De diertjes zijn vaak onderkoeld en moeten flink aansterken. De opvang gebruikt daar speciale kruiken voor, maar er is een probleem: ze raken op.