Dordrecht, Netherlands

Rustige storm voor hulpdiensten

De storm van gisteren heeft in de regio weinig overlast veroorzaakt. De brandweer kreeg maar 5 meldingen binnen van omgevallen bomen en gevaarlijke situaties.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 15:17 | Aangepast op 10 augustus 2018 15:17
De brandweer verwachtte meer meldingen: “We hebben op verschillende kazernes een DCU opgestart, dit is een plek waaruit de lokale brandweer meldingen krijgt die geen spoed hebben. Zo blijft het rustiger op de meldkamer in Rotterdam”, aldus woordvoerder Jolanda Mutz.


Om 20.50 uur bleek dat de storm wel meeviel en code oranje werd veranderd naar geel: “Toen hebben we afgeschaald en is de meldkamer in Rotterdam weer alle meldingen gaan uitgeven.” Behalve de lokale posten kon de brandweer niet veel voorbereiden. “Ons werk is reactief, we ruimen vooral op.”

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...