Dordrecht, Netherlands

Rustige storm voor hulpdiensten

De storm van gisteren heeft in de regio weinig overlast veroorzaakt. De brandweer kreeg maar 5 meldingen binnen van omgevallen bomen en gevaarlijke situaties.
Robert van Loon | 10 augustus 2018 15:17 | Aangepast op 10 augustus 2018 15:17
De brandweer verwachtte meer meldingen: “We hebben op verschillende kazernes een DCU opgestart, dit is een plek waaruit de lokale brandweer meldingen krijgt die geen spoed hebben. Zo blijft het rustiger op de meldkamer in Rotterdam”, aldus woordvoerder Jolanda Mutz.


Om 20.50 uur bleek dat de storm wel meeviel en code oranje werd veranderd naar geel: “Toen hebben we afgeschaald en is de meldkamer in Rotterdam weer alle meldingen gaan uitgeven.” Behalve de lokale posten kon de brandweer niet veel voorbereiden. “Ons werk is reactief, we ruimen vooral op.”

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...