Dordrecht, Netherlands

Ryanne van Dorst ontdekt Dordrecht in haar programma Nachtdieren

Ryanne van Dorst heeft voor het derde seizoen van haar tv-programma Nachtdieren een bezoekje gebracht aan Dordrecht. Vanavond is te zien hoe Ryanne de stad in het donker verkent.
Emma Meijer | 27 oktober 2020 12:14 | Aangepast op 27 oktober 2020 12:14
In de aflevering spreekt Ryanne onder andere met Xueli die door haar albinisme regelmatig ‘s avonds gaat wandelen, en ze gaat op pad met boswachter Thomas van der Es.

In het programma gaat Van Dorst op zoek naar het mysterie van de nacht en bezoekt daarbij verschillende steden in Nederland. In haar nachtelijke ontdekkingstocht stuit Ryanne op hilarische en ontroerende ontmoetingen met allerlei soorten mensen.

Eerder dit seizoen heeft Ryanne al Apeldoorn en Haarlem bezocht. Nachtdieren is vanavond om 21:55 uur te zien op NPO3.

Foto: BNNVARA

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Joram Niese | Redactie Streek 56 | 15 mei 2025 16:58

Lees ook

Te laat en te weinig informatie: hierdoor gaat Eallum dit jaar niet door

Onvolledige informatie die te laat werd aangeleverd en gebrekkige communicatie. Dat is in hoofdlijne...

Deze oude schuur brengt verborgen geschiedenis Kinderdijk tot leven

Het moet een voor velen onbekende geschiedenis van Kinderdijk tot leven wekken: een oude, vervallen ...

Ravage nadat bestuurder tegen boom klapt langs Provincialeweg

Een bestelbus is donderdagmiddag van de weg geraakt en tegen een boom geklapt langs de Provincialewe...

Inspecteurs nemen 200 'civiele kunstwerken' onder de loep: 'Gebruik moet veilig kunnen'

Gewapend met onder meer fototoestel, pen, papier en rolmaat heeft een gespecialiseerd team afgelopen...

Gymzaal, buurthuis of kazerne: bij crisis moet je daar terecht kunnen voor hulp

Het kabinet wil in elke buurt een noodsteunpunt waar mensen terecht kunnen als het crisis is. Minist...

Beste KKD-talent komt ook dit seizoen uit samenwerking FC Dordrecht en Feyenoord

Jaden Slory is woensdagavond benoemd tot beste talent van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie....