Dordrecht, Netherlands

Ryanne van Dorst ontdekt Dordrecht in haar programma Nachtdieren

Ryanne van Dorst heeft voor het derde seizoen van haar tv-programma Nachtdieren een bezoekje gebracht aan Dordrecht. Vanavond is te zien hoe Ryanne de stad in het donker verkent.
Emma Meijer | 27 oktober 2020 12:14 | Aangepast op 27 oktober 2020 12:14
In de aflevering spreekt Ryanne onder andere met Xueli die door haar albinisme regelmatig ‘s avonds gaat wandelen, en ze gaat op pad met boswachter Thomas van der Es.

In het programma gaat Van Dorst op zoek naar het mysterie van de nacht en bezoekt daarbij verschillende steden in Nederland. In haar nachtelijke ontdekkingstocht stuit Ryanne op hilarische en ontroerende ontmoetingen met allerlei soorten mensen.

Eerder dit seizoen heeft Ryanne al Apeldoorn en Haarlem bezocht. Nachtdieren is vanavond om 21:55 uur te zien op NPO3.

Foto: BNNVARA

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...