gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Samen Werken aan water'

9f1081b54faf9c8b8e975111ae1b55ff

RTV Dordrecht geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta met de documentaire 'Samen Werken aan Water'.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De waterschappen spelen een belangrijke rol in de Nederlandse samenleving. Ze beschermen ons tegen het water en zorgen voor de kwaliteit en verdeling ervan. RTV Dordrecht volgde de afgelopen zomer het waterschap Hollandse Delta tijdens de verschillende werkzaamheden.

Van de controle op blauwalg in ons zwemwater tot extra water voor de boeren tijdens de extreme droogte, waterschap Hollandse Delta had het er deze zomer maar druk mee. Zeker omdat de eerste waterzuivering plaatsvondt, natuurvriendelijke oevers werden aangelegd, innovatieve methoden om de veiligheid van onze dijken zijn ontwikkeld en de vloedschotten tegen hoogwater in de binnenstad moesten worden getest.

De documentaire geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta. 'Samen Werken aan Water' is zaterdag 6 oktober vanaf 18:00 uur te zien op TV Dordrecht, ons YouTube-kanaal en de website.

Lees ook

archieffotopolitie

Achtervolging met tien politiewagens en helikopter eindigt nadat vluchtauto wordt aangetikt

De politie heeft vrijdagochtend met man en macht een auto achtervolgd. De vluchtende auto, die om meerdere redenen gezocht werd, werd uiteindelijk gestopt in Ridderkerk nadat hij een beuk kreeg van een politiewagen. Er zijn twee mannen aangehouden.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

 De bronzen vrouw op het oorlogsmonument is gestolen

Gemeente verwijdert bronzen beelden na diefstallen: 'Uit voorzorg'

De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.

vogelsterfte

Waarom talloze vogels stierven in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

De Nieuwe Dordtse Biesbosch is normaal gesproken een rustgevende plek met vrolijk fluitende vogels. Maar dat was kortgeleden helemaal niet zo'n zekerheid. In de plas werden namelijk tientallen dode vogels gevonden. De dieren waren slachtoffer geworden van botulisme, een verlammingsziekte veroorzaakt door gif van een bacterie in ondiep water.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.