gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Samen Werken aan water'

9f1081b54faf9c8b8e975111ae1b55ff

RTV Dordrecht geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta met de documentaire 'Samen Werken aan Water'.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De waterschappen spelen een belangrijke rol in de Nederlandse samenleving. Ze beschermen ons tegen het water en zorgen voor de kwaliteit en verdeling ervan. RTV Dordrecht volgde de afgelopen zomer het waterschap Hollandse Delta tijdens de verschillende werkzaamheden.

Van de controle op blauwalg in ons zwemwater tot extra water voor de boeren tijdens de extreme droogte, waterschap Hollandse Delta had het er deze zomer maar druk mee. Zeker omdat de eerste waterzuivering plaatsvondt, natuurvriendelijke oevers werden aangelegd, innovatieve methoden om de veiligheid van onze dijken zijn ontwikkeld en de vloedschotten tegen hoogwater in de binnenstad moesten worden getest.

De documentaire geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta. 'Samen Werken aan Water' is zaterdag 6 oktober vanaf 18:00 uur te zien op TV Dordrecht, ons YouTube-kanaal en de website.

Lees ook

Gedenkbord

Gedenkplek voor Joop: ‘Deze waardering doet hem recht’

Er klinkt een luid applaus van familieleden, actievoerders en raadsleden als het gedenkbordje voor Joop Keesmaat aan de Baanhoek in Sliedrecht wordt onthuld. Een mooie, maar ook emotionele middag voor vriend en compagnon Kees van der Hel. Samen met Joop streed Kees jarenlang tegen de PFAS-uitstoot van Chemours. “Ik kan het nog steeds niet verkroppen dat zo’n prachtvent op veel te jonge leeftijd is weggenomen.”

bae

Seunggyun Bae wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord

De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.

pexels-pavel-danilyuk-5858056

Dordtse horeca moet vanaf 1 oktober weer exploitatievergunning hebben

Nieuwe horecaondernemers in Dordrecht hebben vanaf 1 oktober weer een exploitatievergunning nodig. De gemeenteraad heeft besloten deze vergunning opnieuw in te voeren. Voor ondernemers die al een horecazaak hebben, geldt een overgangsregeling.

Dordthuis juli 2026

nieuwbouw

Officiële opening Dordthuis weken uitgesteld: nieuwe verhuisplanning in de maak

Het Dordthuis gaat weken later officieel open dan gepland. Dat bevestigt de gemeente aan deze streekomroep, na vragen over de stand van zaken. De opening van het gloednieuwe pand aan de Spuiboulevard zou eigenlijk eind oktober zijn, maar door "verschillende ontwikkelingen tijdens de bouw" wordt dat nu op zijn vroegst eind november.

steigervaltom

Steiger valt om en komt terecht tegen pand aan de overkant

Een steiger is zondagmiddag omgevallen aan de Wijnstraat in Dordrecht. De stellage kwam daarbij tegen het raamwerk van het pand aan de overkant van de straat terecht, waar een ruit sneuvelde.

treinen Station Dordrecht

Spoorproblemen tussen Dordrecht en Rotterdam: minder treinen

Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.