gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Samen Werken aan water'

9f1081b54faf9c8b8e975111ae1b55ff

RTV Dordrecht geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta met de documentaire 'Samen Werken aan Water'.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De waterschappen spelen een belangrijke rol in de Nederlandse samenleving. Ze beschermen ons tegen het water en zorgen voor de kwaliteit en verdeling ervan. RTV Dordrecht volgde de afgelopen zomer het waterschap Hollandse Delta tijdens de verschillende werkzaamheden.

Van de controle op blauwalg in ons zwemwater tot extra water voor de boeren tijdens de extreme droogte, waterschap Hollandse Delta had het er deze zomer maar druk mee. Zeker omdat de eerste waterzuivering plaatsvondt, natuurvriendelijke oevers werden aangelegd, innovatieve methoden om de veiligheid van onze dijken zijn ontwikkeld en de vloedschotten tegen hoogwater in de binnenstad moesten worden getest.

De documentaire geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta. 'Samen Werken aan Water' is zaterdag 6 oktober vanaf 18:00 uur te zien op TV Dordrecht, ons YouTube-kanaal en de website.

Lees ook

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

pexelspixabaykorfbal

Van ontucht verdachte trainer werkte op afdeling kinderpsychiatrie

Een van ontucht verdachte korfbaltrainer uit Hardinxveld-Giessendam heeft tot een paar maanden geleden naar alle waarschijnlijkheid nog gewerkt op de afdeling Kinder- en Jeugdpsychiatrie van Yulius in Dordrecht. “We zijn geschokt door dit bericht”, meldt de zorginstelling.

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

binnenkijken in oud monument

Van ingezakt monument naar moderne woningen: boterbeurs voor het eerst te bezoeken

Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”

warmtemanifest

Regionale bestuurders willen dat Den Haag knopen doorhakt: 'kansrijke warmteprojecten vallen stil'

Verschillende bestuurders uit onze streek hebben tijdens het Warmtecongres in Eindhoven vorige week een manifest ondertekend. Daarin roepen zij het Rijk op om snel knopen door te hakken, omdat anders projecten voor warmtenetten in de provincie stil komen te liggen.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.