gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Samen Werken aan water'

9f1081b54faf9c8b8e975111ae1b55ff

RTV Dordrecht geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta met de documentaire 'Samen Werken aan Water'.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
De waterschappen spelen een belangrijke rol in de Nederlandse samenleving. Ze beschermen ons tegen het water en zorgen voor de kwaliteit en verdeling ervan. RTV Dordrecht volgde de afgelopen zomer het waterschap Hollandse Delta tijdens de verschillende werkzaamheden.

Van de controle op blauwalg in ons zwemwater tot extra water voor de boeren tijdens de extreme droogte, waterschap Hollandse Delta had het er deze zomer maar druk mee. Zeker omdat de eerste waterzuivering plaatsvondt, natuurvriendelijke oevers werden aangelegd, innovatieve methoden om de veiligheid van onze dijken zijn ontwikkeld en de vloedschotten tegen hoogwater in de binnenstad moesten worden getest.

De documentaire geeft een inkijkje in het veelzijdige werk van het waterschap Hollandse Delta. 'Samen Werken aan Water' is zaterdag 6 oktober vanaf 18:00 uur te zien op TV Dordrecht, ons YouTube-kanaal en de website.

Lees ook

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

afbeeldingwinkels

Aanpak winkeldiefstal supermarkten leidt tot 7 winkelverboden en tientallen waarschuwingen

De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.