gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Samenwerking Kledingbank en Adam Brandstore: "Als je toch een nieuwe broek komt kopen, laat je oude dan meteen hier"

0b76094ff05bd2d53d9449ebb83ba4a4

We hebben allemaal wel kleding in de kast hangen die we niet meer dragen omdat ze te groot of te klein zijn, of simpelweg uit de mode zijn geraakt. Die kan je normaal gesproken bij de Kledingbank doneren maar die is nu even dicht. Daarom heeft Adam Brandstore aan het Bagijnhof het initiatief ‘Doneer ook herenkleding’ en kan je vanaf nu daar kleding doneren.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De Kledingbank in Dordrecht komt structureel herenkleding tekort. In samenwerking met de Kledingbank staat er nu een container in de kledingwinkel waar de kleding gedoneerd kan worden. De Adam Brandstore verkoopt alleen herenkleding en zamelt daarom alleen kleren in voor heren. “Dames hebben meer te doneren dan mannen en er is gewoon een tekort aan herenkleding”, vertelt initiatiefneemster Marinka Put

Marinka kwam op het idee door de hulpactie van Licht voor Dordt. Daarin wordt opgeroepen om te kijken naar wat er nog wel gedaan kan worden in deze coronatijd. “Ik heb contact gezocht met Licht voor Dordt, die toevallig in aanloop van de kerstvoorstelling ‘Scrooge’ een inzamelingsactie voor kinderkleding doen. Dus dat sluit allemaal heel mooi op elkaar aan.”

De Kledingbank is alleen dicht voor het brengen van kleding. Maar alles dat wordt ingeleverd bij de kledingwinkel aan het Bagijnhof komt uiteindelijk wel bij de Kledingbank terecht. De container staat er nog tot 15 januari 2021.

Lees ook

yv202662793A03107

FC Dordrecht wint eerste oefenduel, met nieuwe trainer als toeschouwer

FC Dordrecht is de oefencampagne zaterdag begonnen met een 3-0 zege op Schalke 04 II, dat uitkomt op het vierde Duitse niveau. Dat gebeurde onder toeziend oog van kersvers hoofdtrainer Paul Nuijten, die nog niet langs de lijn stond maar aandachtig toeschouwer was.

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

2606228027

Brandweer terug aan Oranjepark: ‘Combinatie van geschiedenis en vernieuwing’

De Dordtse brandweer is terug aan het Oranjepark, aan de rand van het centrum. Wel met een groot verschil: de oude kazerne is vervangen door een gloednieuwe kazerne, al is de geschiedenis en het ‘nu’ van de post met elkaar verbonden in het nieuwe pand.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

Screenshot_20260610_134449_Instagram

Politie betrapt racende motorrijders op Dordtse dijk: ‘Dit kunnen wij niet toestaan’

Agenten hebben afgelopen zondag een flinke groep racende motorrijders betrapt op de Wieldrechtse Zeedijk. Daarbij zijn meerdere processen-verbaal uitgedeeld. “Wij gunnen iedereen hun pleziertje maar dit gedrag op de openbare weg kunnen wij niet toestaan”, schrijft de politie op Instagram.