gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Samenwerking Kledingbank en Adam Brandstore: "Als je toch een nieuwe broek komt kopen, laat je oude dan meteen hier"

0b76094ff05bd2d53d9449ebb83ba4a4

We hebben allemaal wel kleding in de kast hangen die we niet meer dragen omdat ze te groot of te klein zijn, of simpelweg uit de mode zijn geraakt. Die kan je normaal gesproken bij de Kledingbank doneren maar die is nu even dicht. Daarom heeft Adam Brandstore aan het Bagijnhof het initiatief ‘Doneer ook herenkleding’ en kan je vanaf nu daar kleding doneren.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De Kledingbank in Dordrecht komt structureel herenkleding tekort. In samenwerking met de Kledingbank staat er nu een container in de kledingwinkel waar de kleding gedoneerd kan worden. De Adam Brandstore verkoopt alleen herenkleding en zamelt daarom alleen kleren in voor heren. “Dames hebben meer te doneren dan mannen en er is gewoon een tekort aan herenkleding”, vertelt initiatiefneemster Marinka Put

Marinka kwam op het idee door de hulpactie van Licht voor Dordt. Daarin wordt opgeroepen om te kijken naar wat er nog wel gedaan kan worden in deze coronatijd. “Ik heb contact gezocht met Licht voor Dordt, die toevallig in aanloop van de kerstvoorstelling ‘Scrooge’ een inzamelingsactie voor kinderkleding doen. Dus dat sluit allemaal heel mooi op elkaar aan.”

De Kledingbank is alleen dicht voor het brengen van kleding. Maar alles dat wordt ingeleverd bij de kledingwinkel aan het Bagijnhof komt uiteindelijk wel bij de Kledingbank terecht. De container staat er nog tot 15 januari 2021.

Lees ook

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

yv2026610A1D00395

FC Dordrecht huurt Ayoub Ouarghi en Lucas Gardenier van Feyenoord

Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.

dirk kuijt

Dirk Kuijt naar Fenerbahçe, zijn huidige club FC Dordrecht weet van niks

Dirk Kuijt vertrekt naar het Turkse Fenerbahçe. Dat maakte de directeur van de Turkse club donderdagmiddag bekend tijdens een persconferentie. Kuijt wordt daar de assistent van de nieuwe hoofdtrainer Ismail Kartal. Opvallend is dat FC Dordrecht, de club die hij afgelopen seizoen coachte en waar hij ook komend seizoen aan het roer zou staan, van niets weet.

coalitiepapendrecht

'Niet links, niet rechts, maar Papendrechts': dit zijn de plannen van de nieuwe coalitie

De onderhandelingen tussen PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht zijn afgerond. Onder leiding van formateur Koen Becking bereikten de partijen op 16 juni overeenstemming over een coalitieakkoord voor Papendrecht. De inhoud van het akkoord is deze vrijdag gepresenteerd.