Vrijdagavond is voor de zesde keer de Santa Run door de Dordtse binnenstad gelopen.
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.
Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.
Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.
Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.
De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.
Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”