Vrijdagavond is voor de zesde keer de Santa Run door de Dordtse binnenstad gelopen.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
Een huis aan de Spuistraat in Ridderkerk is woensdag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwijk. In het huis trof de politie wapens en munitie aan.
De achtste editie van de Zoomer Wantijrun in Dordrecht gaat vanwege de hitte niet door. Het hardloopevenement stond gepland voor woensdagavond 24 juni, maar de organisatie voelt zich door de verwachte weersomstandigheden genoodzaakt er een streep door te zetten. “Deze beslissing nemen we met pijn in ons hart.”
De politie heeft afgelopen weekend in Dordrecht een man aangehouden die verdacht wordt van meerdere fietsendiefstallen. Bij de man thuis zijn vervolgens 19 tweewielers gevonden, waarvan er zeven als gestolen geregistreerd staan.
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend massaal uitgerukt voor een brand in een binnenvaartschip. Eenmaal ter plekke bleek de omvang van de brand mee te vallen en was het vuur snel uit.
Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.
De Dordtse binnenstad verandert volgende week in één groot muzikaal festijn tijdens Big Rivers. Presentator Ben Corino spreekt in Studio De Witt op Drechtstad FM zaterdagochtend dan ook uitgebreid met festivaldirecteur Liselotte Gatzen. Wat kunnen bezoekers dit jaar verwachten?