Dordrecht, Netherlands

Santoni onder de indruk van tegenstander Jong FC Utrecht: 'Tactisch het beste belofteteam'

FC Dordrecht treft vrijdagavond met Jong FC Utrecht driemaal op rij een beloftenelftal in de Keuken Kampioen Divisie. Hoofdtrainer Michele Santoni blikt vooruit op een volgens hem lastige tegenstander: "Ze hebben maar een punt gehaald, maar dat aantal is heel erg onverdiend."
Corrado Francke | 19 augustus 2021 15:00 | Aangepast op 19 augustus 2021 15:00
Want, zo vindt de 41-jarige oefenmeester, de Domstedelingen hebben het tactisch beter voor elkaar dan de andere belofteteams in de competitie. "Ik vind dat ze tegen MVV verdienden om te winnen en tegen Almere waren ze ook met vlagen beter, zeker voor de 1-0 van Almere."

'Kunnen van iedereen winnen'

Net als in de eerdere twee duels - een puntendeling met Jong PSV gevolg door een late overwinning in Amsterdam - verwacht Santoni daarom een zware wedstrijd. "Maar nogmaals, wij kunnen van iedereen winnen. Al kunnen we ook van iedereen verliezen. Dat ligt aan ons."

Mannes

Tegen de jonge Utrechtenaren beschikt hij over de van een blessure teruggekeerde Ruggero Mannes, die deze zomer de overstap maakte van Almere City. De rechtsback neemt nog wel plaats op de bank.

Ook voor Jop van der Avert is een plek als reserve weggelegd. Of aanvoerder Jari Schuurman weer kan spelen, weet Santoni pas later. "En dan hoop ik tegen Top Oss weer echt keuzes kan maken", verwijst hij lachend naar het aantal afwezigen van de afgelopen weken.

Debacle

Vorig jaar eindigde FC Dordrecht-Jong FC Utrecht in een debacle voor de Schapenkoppen. Twee goals van Jeredy Hilterman, die nu bij FC Emmen speelt, deden de thuisploeg de das om. Uiteindelijk werd het 0-3 voor de bezoekers.

Het uitduel ging vorig seizoen ook verloren: Jong FC Utrecht won met 3-1.

archieffoto: FC Dordrecht in duel met Jong FC Utrecht vorig seizoen

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...