gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schaap Krabbejanie is terecht

0ab835ac135650c14dd05a1f2216fee2

Schaap Krabbejanie is terug! Carnavalsvereniging de Merwekrabbers kreeg een kleine maand geleden de schok van hun leven, hun mascotte was vertrokken. Gelukkig dook hij maandagavond weer op en wel bij Louterbloemen, maar weer hij in de tussentijd heeft gezeten, dat is een groot vraagteken.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Schaap Krabbejanie is terug! Carnavalsvereniging de Merwekrabbers kreeg een kleine maand geleden de schok van hun leven, hun mascotte was vertrokken. Gelukkig dook hij maandagavond weer op en wel bij Louterbloemen, maar waar hij in de tussentijd heeft gezeten, dat is een groot vraagteken.

Het schaap werd dinsdagochtend voor de poort van het asiel aangetroffen met een brief om zijn nek. Daarin staat dat Krabbejanie de wereld is is getrokken, omdat hij het zat was op zijn vaste plaats onder de tribune van FC Dordrecht.

Tijdens zijn uitstapje had Krabbejanie wel wat averij opgelopen en hij hoopte dan ook bij Louterbloemen een opknapbeurt te krijgen en nieuwe oren.

Het schaap is net op tijd weer boven wat er gekomen, op 10 november start het carnavalsseizoen weer met de prinseninstallatie. Daarbij is altijd een belangrijke rol weggelegd voor Krabbejanie, de nieuwe prins en de kinderraad maken altijd een rondje op het schaap.

De Merwekrabbers zijn blij dat het schaap terecht is, maar hebben hem nog niet op gehaald. Daar hebben ze nog geen tijd voor en in de tussentijd wordt hij goed verzorgt bij Louerbloemen. Krabbejanie heeft het prima naar zijn zin in het asiel. Hij mag met de honden en katten in de wei spelen. Maar het asiel heeft toegezegd dat hij op tijd terug zijn voor de installatie aanstaande zaterdag.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

kiltunneldordtstreetview

Let op: Kiltunnel richting Dordrecht avond en nacht dicht

De Kiltunnel van ‘s-Gravendeel naar Dordrecht is woensdagavond- en nacht afgesloten vanwege herstelwerkzaamheden. Verkeer wordt omgeleid, meldt de provincie.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

eftelingrijnmond

Het huis van Floris is een soort mini-Efteling met een gigantische heks in de woonkamer

Als Floris van der Vugt (24) uit Dordrecht thuis komt te zitten met de ziekte van Lyme, begint hij met het maken van sprookjesfiguren. Met een 3D-printer brengt hij bekende Efteling-personages, zoals Langnek en Holle Bolle Gijs, tot leven. “De Efteling heeft me een brief gestuurd.”

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

milieu higi

Let op: hier kun je tijdelijk geen klein chemisch afval inleveren

Wie van zijn of haar klein chemisch afval (kca) af wil, kan vanaf maandag een maand lang niet in Hardinxveld-Giessendam terecht. In de milieustraat daar wordt het inzameldepot vervangen.

Foto-Hemelpostbrievenbus-van-Hemelpost_-©Kimm-Mulder

Nieuwe Hemelpostbrievenbus biedt troost aan nabestaanden

Op begraafplaats Achterambacht in Hendrik-Ido-Ambacht is een Hemelpostbrievenbus geplaatst bij het Herdenkingsveld. De brievenbus biedt nabestaanden de mogelijkheid om een kaartje, brief of tekening achter te laten voor iemand die zij missen.