gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schaap Krabbejanie is terecht

0ab835ac135650c14dd05a1f2216fee2

Schaap Krabbejanie is terug! Carnavalsvereniging de Merwekrabbers kreeg een kleine maand geleden de schok van hun leven, hun mascotte was vertrokken. Gelukkig dook hij maandagavond weer op en wel bij Louterbloemen, maar weer hij in de tussentijd heeft gezeten, dat is een groot vraagteken.

Maud Kannekens |  | Aangepast op
Schaap Krabbejanie is terug! Carnavalsvereniging de Merwekrabbers kreeg een kleine maand geleden de schok van hun leven, hun mascotte was vertrokken. Gelukkig dook hij maandagavond weer op en wel bij Louterbloemen, maar waar hij in de tussentijd heeft gezeten, dat is een groot vraagteken.

Het schaap werd dinsdagochtend voor de poort van het asiel aangetroffen met een brief om zijn nek. Daarin staat dat Krabbejanie de wereld is is getrokken, omdat hij het zat was op zijn vaste plaats onder de tribune van FC Dordrecht.

Tijdens zijn uitstapje had Krabbejanie wel wat averij opgelopen en hij hoopte dan ook bij Louterbloemen een opknapbeurt te krijgen en nieuwe oren.

Het schaap is net op tijd weer boven wat er gekomen, op 10 november start het carnavalsseizoen weer met de prinseninstallatie. Daarbij is altijd een belangrijke rol weggelegd voor Krabbejanie, de nieuwe prins en de kinderraad maken altijd een rondje op het schaap.

De Merwekrabbers zijn blij dat het schaap terecht is, maar hebben hem nog niet op gehaald. Daar hebben ze nog geen tijd voor en in de tussentijd wordt hij goed verzorgt bij Louerbloemen. Krabbejanie heeft het prima naar zijn zin in het asiel. Hij mag met de honden en katten in de wei spelen. Maar het asiel heeft toegezegd dat hij op tijd terug zijn voor de installatie aanstaande zaterdag.&frags=pl%2Cwn

Lees ook

fatbike1

17-jarige fatbiker opgepakt voor dubbele mishandeling

Een 17-jarige jongen uit Dordrecht is dinsdag opgepakt voor een mishandeling aan het Van Eesterenplein, bij winkelcentrum De Bieshof in die stad. Een 79-jarige man en een 48-jarige man raakten daarbij gewond.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

IMG_8819

Man (22) die vrouwen wilde verkrachten nam ook man in nekklem: 'Poging doodslag'

De man, die eind februari twee pogingen tot verkrachting deed in Rotterdam, viel nog een derde slachtoffer aan. Het ging om de vriend van een van de vrouwen op wie hij had gemunt. Dit slachtoffer werd in een nekklem genomen en in zijn gezicht geschopt. Hij raakte daardoor bewusteloos. Het Openbaar Ministerie heeft poging doodslag ten laste gelegd.

PSX_20260627_181157

Man aangehouden na mogelijk bespuiten kinderen met pepperspray

Een man heeft zaterdagmiddag mogelijk pepperspray op meerdere kinderen gespoten in Dordrecht. De verdachte is onder bedreiging van een taser aangehouden.

bouw Kraanspoor

Na dertig jaar wachten kan bebouwing Noordoevers beginnen: 'Heel bijzonder'

Na drie decennia van voorbereiding, is deze week dan echt de bouw begonnen van de eerste woningen aan de oever van de rivier de Noord. Nieuwbouwproject Kraanspoor is het eerste deel van een grote nieuwbouwwijk, genaamd De Noordoevers. Waar de komende tien jaar zo'n 800 woningen zullen verrijzen.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.