Dordrecht, Netherlands

Schaapscheerdersfeest in de Biesbosch

Nu het warmer weer wordt, is het voor de schaapskudde in de Biesbosch ook tijd om hun jas uit te trekken. En dat gebeurt op zondag 20 mei.
Marjolein Vos | 14 mei 2018 15:58 | Aangepast op 14 mei 2018 15:58
Herder Huug Hagoort zal tijdens dit feest van alles vertellen over zijn kudde. Ook worden er demonstraties spinnen en weven gegeven.



Het evenement vindt plaats aanstaande zondag plaats tussen 10.00 uur en 16.00 uur bij de boerderij in de Hel- en Zuilespolder en is gratis toegankelijk. 

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...