gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schapenknuffels op de FC Dordt-tribune voor Kika

e846fd9da4550c18fa0e27cb2782f6b0

FC Dordrecht speelt aanstaande zaterdag een thuiswedstrijd met een overvolle tribune tegen de Graafschap: er zitten dan 500 schapenknuffels op de stoelen. Het is een initiatief van de supportersvereniging voor stichting KiKa.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
De schapenknuffels kunnen worden besteld voor 20,20 euro per stuk, of ze kunnen worden gedoneerd aan een ziek kind. Er zal geprobeerd worden om ze te laten bezorgen door spelers van FC Dordrecht.

Het idee voor de schapenknuffels komt van Irene Koene, en is uitgevoerd namens de supportersvereniging van FC Dordrecht. “Zo’n twee weken geleden zag ik de actie bij Heerenveen met de beren voor KiKa en stelde me gelijk een tribune voor vol met knuffelschapen. KiKa werd gebeld en FC Dordrecht werd benaderd om hieraan mee te werken. Shirtsponsor High Five Foundation werd naast KiKa als goed doel gekozen,” vertelt Irene op de Facebookpagina van de supportersvereniging.

Dat leuke idee moest natuurlijk nog wel worden uitgevoerd, want 500 schaapjes bestellen is één ding, maar het moesten nog wel echte FC Dordt-schaapjes worden. Er werden meters stof gekocht en het logo van de club werd geprint. Die logo’s zijn door mensen van de dagbesteding bij Studio Blijmakers in Dordrecht op fleece sjaaltjes voor de schapen gestikt. Die zijn door de leerlingen van het speciaal onderwijs (SPON) en vrijwilligers van de Supportersvereniging bij alle schapenknuffels omgedaan.

“Ze zijn echt heel leuk geworden” zegt Irene. Zaterdag zetten vrijwilligers van de vereniging ze op de Noord-tribune. Via sociale media maakt de supportersvereniging dit weekend bekend hoe de schaapjes besteld of gedoneerd kunnen worden.

Foto: Supportersvereniging FC Dordrecht

Lees ook

20260919111951

Juwelier in Dordtse binnenstad opnieuw overvallen

Juwelier van Leeuwen in de Dordtse binnenstad is zaterdagochtend opnieuw overvallen. Twee in het zwart geklede mannen kwamen binnen en raakten in gevecht met een medewerker, die klappen kreeg.

IMG_6652

Dordtse Spuiweg gaat op de schop en wordt fietsstraat met tweerichtingsverkeer

Grote veranderingen aan de Dordtse Spuiweg. De eenrichtingsstraat die een afzonderlijk fietspad aan de zijkant van de straat heeft, wordt de komende maanden veranderd in een fietsstraat met tweerichtingsverkeer. Daarom is de weg tot begin december dicht.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

rwsongeluka15a16

Vrachtwagen vliegt uit de bocht en blokkeert deel snelweg tijdens ochtendspits

Op knooppunt Ridderkerk is donderdagochtend een vrachtwagen uit de bocht gevlogen. Het voertuig kwam van de A15 (Europoort) en wilde invoegen op de A16 richting Breda, maar dat ging verkeerd. De vrachtwagen reed rechtdoor, over een grasstrook en belandde op de twee rechterrijstroken van de A16.

archieffotopolitie

Achtervolging met tien politiewagens en helikopter eindigt nadat vluchtauto wordt aangetikt

De politie heeft vrijdagochtend met man en macht een auto achtervolgd. De vluchtende auto, die om meerdere redenen gezocht werd, werd uiteindelijk gestopt in Ridderkerk nadat hij een beuk kreeg van een politiewagen. Er zijn twee mannen aangehouden.

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.