Dordrecht, Netherlands

Scheurtje in coalitie

Tijdens een commissievergadering woensdagavond in het Stadskantoor kwam een eerste scheurtje aan het licht bij de kersverse coalitie. Besproken werd het al dan niet gaan plaatsen van een vijfde windmolen op het Eiland van Dordt.
Fokko van der Straaten | 7 juni 2018 12:19 | Aangepast op 7 juni 2018 12:19
In de discussie tussen de coalitiepartijen (Beter voor Dordt, CDA, VVD, CU/SGP) kwam het vooral tussen BvD en het CDA tot een fiks meningsverschil hoe om te gaan met de afspraken zoals die in het coalitieakkoord zijn vastgelegd. De uiteindelijke uitkomst van de vergadering is dat een meerderheid voor plaatsing is en het besluit als hamerstuk in de eerstvolgende gemeenteraad zal worden behandeld. 

In ons programma "Rechtstreeks uit de Raad" doen we verslag van de commissievergadering. Deze uitzending is donderdag vanaf 18.00 uur op TV Dordrecht te zien en wordt ieder uur herhaald tot vrijdag 18.00 uur.

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Nooit te oud om te bewegen: Oldstars korfbal brengt 55-plussers samen

Het is een drukte van belang elke dinsdag-en woensdagochtend in de gymzaal van CKC Kinderdijk. Tijde...

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...