Dordrecht, Netherlands

Schiedammer aangehouden voor drugsbezit

De politie heeft donderdag aan het eind van de middagg een 23-jarige verdachte uit Schiedam aangehouden voor het dealen van harddrugs.
Dennis Koorevaar | 6 december 2019 10:20 | Aangepast op 6 december 2019 10:20
De politie heeft donderdag aan het eind van de middag een 23-jarige verdachte uit Schiedam aangehouden voor het dealen van harddrugs.

Bij de staandehouding bleek dat de verdachte zijn drugsvoorraad had verstopt. Toch werd de verstopplek gevonden: achter de autoradio. Er werd een meer dan geringe hoeveelheid zakjes met drugs aangetroffen.

De verdachte moet zich verantwoorden bij de rechter. Naast een strafrechtelijke vervolging zal vanuit het bestuursrecht een last onder dwangsom worden opgelegd.

FOTO: Facebook Politie Dordrecht

Lees ook

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...