Dordrecht, Netherlands

Schietende mannen van snelweg gehaald

De politie heeft vier mannen in een auto met een Belgisch kenteken opgepakt op de A16 bij Dordrecht. Dat meldt RTV Rijnmond. Andere automobilisten hadden gezien dat er vanuit deze auto werd geschoten, meldt de politie. De A16 richting Breda is afgesloten geweest.
Peter Tromp | 5 januari 2018 09:38 | Aangepast op 5 januari 2018 09:38
Volgens de politie hadden twee afzonderlijke automobilisten met de meldkamer gebeld. "De eerste had het erover dat er iemand een vuurwapen had in de auto. De ander zei dat er was geschoten", vertelt een woordvoerder van de politie.

Agenten gingen in de achtervolging en zagen dat er onderweg iets uit de auto werd gegooid. "Waarschijnlijk gaat het om drugs", zegt de woordvoerder, maar die benadrukt dat het nog niet zeker is.

Ter hoogte van de afrit naar de Randweg Dordrecht/'s Gravendeel werd de wagen klemgreden. Met getrokken pistolen hebben de agenten de mannen op de snelweg uit wagen laten komen.

In de auto zaten vier mannen. Bij fouillering van de mannen en het doorzoeken van de auto is geen vuurwapen gevonden.

Lees ook

Henri (66) wordt gebeten door besmette vleermuis: 'Raak ze nooit aan'

Tijdens een werkdag als vrijwilliger bij het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen, krijgt Henri S...

Lijnbus en politieauto botsen in Alblasserdam

Een lijnbus is dinsdagochtend op een politieauto gebotst in Alblasserdam. Het ongeluk gebeurde rond ...

Kapotte ruit en zwartgeblakerde gevel na explosie

Bij een huis aan de Beinemastraat in de Dordtse wijk De Staart is in de nacht van maandag op dinsdag...

Dure fiets en iPhone buitgemaakt bij straatroof: halfjaar cel voor dader (29)

Een Zwijndrechter die in maart in zijn geboorte- en woonplaats een straatroof pleegde, moet van de r...

Waarop wel en niet bezuinigen? Inwoners denken mee over financiële keuzes Sliedrecht

Nederlandse gemeenten krijgen vanaf volgend jaar minder geld van het Rijk en dus moet er flink bezui...

Auto te water, maar bestuurder ontbreekt

Aan de Wilgenweg in Groot-Ammers is maandagmiddag een auto in het water aangetroffen. In het voertui...