Dordrecht, Netherlands

Schietende mannen van snelweg gehaald

De politie heeft vier mannen in een auto met een Belgisch kenteken opgepakt op de A16 bij Dordrecht. Dat meldt RTV Rijnmond. Andere automobilisten hadden gezien dat er vanuit deze auto werd geschoten, meldt de politie. De A16 richting Breda is afgesloten geweest.
Peter Tromp | 5 januari 2018 09:38 | Aangepast op 5 januari 2018 09:38
Volgens de politie hadden twee afzonderlijke automobilisten met de meldkamer gebeld. "De eerste had het erover dat er iemand een vuurwapen had in de auto. De ander zei dat er was geschoten", vertelt een woordvoerder van de politie.

Agenten gingen in de achtervolging en zagen dat er onderweg iets uit de auto werd gegooid. "Waarschijnlijk gaat het om drugs", zegt de woordvoerder, maar die benadrukt dat het nog niet zeker is.

Ter hoogte van de afrit naar de Randweg Dordrecht/'s Gravendeel werd de wagen klemgreden. Met getrokken pistolen hebben de agenten de mannen op de snelweg uit wagen laten komen.

In de auto zaten vier mannen. Bij fouillering van de mannen en het doorzoeken van de auto is geen vuurwapen gevonden.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...