gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schietende mannen van snelweg gehaald

De politie heeft vier mannen in een auto met een Belgisch kenteken opgepakt op de A16 bij Dordrecht. Dat meldt RTV Rijnmond. Andere automobilisten hadden gezien dat er vanuit deze auto werd geschoten, meldt de politie. De A16 richting Breda is afgesloten geweest.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Volgens de politie hadden twee afzonderlijke automobilisten met de meldkamer gebeld. "De eerste had het erover dat er iemand een vuurwapen had in de auto. De ander zei dat er was geschoten", vertelt een woordvoerder van de politie.

Agenten gingen in de achtervolging en zagen dat er onderweg iets uit de auto werd gegooid. "Waarschijnlijk gaat het om drugs", zegt de woordvoerder, maar die benadrukt dat het nog niet zeker is.

Ter hoogte van de afrit naar de Randweg Dordrecht/'s Gravendeel werd de wagen klemgreden. Met getrokken pistolen hebben de agenten de mannen op de snelweg uit wagen laten komen.

In de auto zaten vier mannen. Bij fouillering van de mannen en het doorzoeken van de auto is geen vuurwapen gevonden.

Lees ook

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

THUMB WEBSITE

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

Rijkswaterstaat

Ongeluk met meerdere voertuigen op A27, weg tijdelijk dicht geweest

Op de A27 bij Noordeloos is een ongeluk met meerdere voertuigen gebeurd vanuit de richting Gorinchem. De weg is tijdelijk dicht geweest en er is een lange file ontstaan.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.