In de Vogelbuurt heeft zondagavond een schietpartij plaatsgevonden. Er zijn schoten gehoord op de hoek van de Wouwstraat met de Noordendijk.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
In Papendrecht is woensdagavond laat een auto in vlammen opgegaan. De wagen stond geparkeerd aan de Stellingmolen.
De provincie Zuid-Holland mag voorlopig geen verdere stappen zetten om Ridderkerk te verplichten deel te nemen aan een regionale samenwerking voor woonruimteverdeling. Zo heeft de voorzieningenrechter van de Raad van State geconcludeerd. Het is het tweede verzoek van de gemeente Ridderkerk om een voorlopige voorziening die wordt toegewezen.
graven
Medewerkers van de Essenhof hebben 21 overledenen van de ene naar de andere begraafplaats gebracht, zonder daar nabestaanden over te informeren. Ook werd de verplaatsing bewust geheimgehouden. Dat blijkt uit een vervolgonderzoek naar de keldergravenproblematiek in Dordrecht. De misstanden vonden plaats in 2020. “We zijn er duidelijk over: de verplaatsing had niet mogen gebeuren”, reageert het geschokte gemeentebestuur.
Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.
Het college van Ridderkerk gaat in beroep tegen een besluit van de provincie Zuid-Holland. Die bepaalde eerder dat de gemeente geen eigen verdeelsysteem voor sociale huurwoningen in Ridderkerk mag hebben, maar aangesloten moet blijven bij een regionale variant.
De nieuwe coalitie in Hardinxveld-Giessendam wil liever een eigen gemeentelijk zwembad en noemt een asielzoekerscentrum (azc) binnen de eigen grenzen ‘onrealistisch’. Dat blijkt uit het bestuursakkoord van de nieuwe coalitiepartijen T@B en SGP.