In de Vogelbuurt heeft zondagavond een schietpartij plaatsgevonden. Er zijn schoten gehoord op de hoek van de Wouwstraat met de Noordendijk.
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Rijkswaterstaat neemt extra maatregelen om de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart goed te laten verlopen. Komend weekend kunnen hoge schepen de brug namelijk weer voor de enige keer deze maand passeren en daarbij moet schade aan de brugkelder en de schepen zelf worden voorkomen.
De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.
Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”
De ov-staking van woensdag is niet zonder reden. Vakbonden FNV en CNV voeren actie tegen het kabinetsbeleid op het gebied van sociale zekerheid. Voor buschauffeur Natasja Nieuwendorp-Batenburg uit Dordrecht is dat heel belangrijk, en dus staakt ze mee.
FC Dordrecht heeft op bezoek bij FC Eindhoven voor de vierde keer op rij een wedstrijd verloren. In de lichtstad kwamen de Schapekoppen nog wel op voorsprong, maar moest het in de tweede helft, mede door een rode kaart van Bjorn Hardley, het onderspit delven: 2-1.
FC Dordrecht heeft de tweede thuiswedstrijd van het seizoen niet in winst weten om te zetten. Het verloor van met 0-1 van Roda JC Kerkrade. De Schapekoppen kregen pas in de tweede helft echt vat op de tegenstander, die in de eerste helft op voorsprong kwam. De tweede helft blafte Dordt hier en daar wel, maar echt bijten deed het niet.