Dordrecht, Netherlands

Schietpartij in winkelcentrum; slachtoffer gedumpt bij ASz

Bij een schietpartij in Zwijndrecht is zondagavond een man ernstig gewond geraakt. Dat gebeurde even voor 18:00 uur bij Winkelboulevard Noord bij de ingang aan de Onrust.
Dennis Koorevaar | 1 maart 2021 12:32 | Aangepast op 1 maart 2021 12:32
Het is niet bekend of er in het winkelcentrum is geschoten, of daarbuiten. Volgens de politie is het 23-jarige slachtoffer, voordat de hulpdiensten aanwezig waren, in een personenauto zwaargewond naar het Albert Schweitzer Ziekenhuis vervoerd. Daar is hij meteen geopereerd. Volgens de politie maakt hij het inmiddels naar omstandigheden goed.

De politie heeft maandag twee Rotterdammers van 18 en 19 jaar aangehouden. Ze worden ervan verdacht betrokken te zijn bij de schietpartij. Er zouden nog drie of vier mannen bij de schietpartij betrokken zijn. De recherche is nog naar hen op zoek.

De aanleiding van de schietpartij is nog onduidelijk.

(Afbeelding: Jordy Nijenhuis)

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...