Dordrecht, Netherlands

Scholen zijn weer gestart

Scholen van het basis en voortgezet onderwijs zijn vandaag weer van start gegaan . Leerlingen in regio midden beginnen aan een nieuw schooljaar.
Carlijn Kruidhof | 21 augustus 2017 17:38 | Aangepast op 21 augustus 2017 17:38
De leerlingen van CBS Johan Friso in de Oudelandshoek hebben er in ieder geval zin in. Maud en Shrivardhan zijn net begonnen in groep 3. "Ik heb vandaag een boekje lezen met de juffrouw," vertelt Maud. Ze denkt dat ze dit schooljaar gaat leren lezen. Shrivardhan weet nog niet zo goed wat hij gaat leren dit jaar, maar hij heeft vandaag wel geschreven en lekker buiten gespeeld. 


Hugo zit net een jaartje hoger, in groep 4. Hij gaat leren rekenen en schrijven. Hij is blij om al zijn vriendjes weer terug te zien na de zomervakantie. "Ik vind ze aardig en ik speel vaak met ze." 

Volgend jaar krijgt Midden-Nederland als tweede zomervakantie, die start dan op 14 juli.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...