gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scholieren starten winkel met tweedehands merkkleding

In een winkelpand naast lunchroom en koffiecorner Hartje Stad in de Vriesestraat wordt momenteel door een aantal leerlingen van het Da Vinci College nog hard gewerkt aan een nieuwe pop-up shop met de naam Second Wave.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De leerlingen van het DaVinci College volgen de opleiding Ondernemer Retail en moeten dan ook een eigen onderneming starten. Vorig jaar werd al begonnen met de voorbereidingen voor de winkel.

Roely Bartelts van de lunchroom en koffiecorner heeft de ruimte beschikbaar gesteld en de klanten kunnen straks via twee kanten de nieuwe winkel in; via de Vriesestraat en de Tolbrugstraat Landzijde een de zijkant van de voormalige V&D.

Volgens leraar Arjan Husson past de winkel prima in de opleiding. Het gaat om een driejarige opleiding, waarbij het eerste jaar vooral theorie is, in het tweede jaar zijn ze dan bezig met deze pop-up shop.

De leerlingen zien de winkel wel zitten. Aanvankelijk wilden ze een eigen kledingmerk starten, maar nu willen ze tweedehands merkkleding gaan verkopen. Het mooie is dat ze de merkkleding ook inkopen van klanten.

Op 15 februari wordt de winkel rond 13.00 uur geopend door wethouder Piet Sleeking.

Lees ook

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

FC DordrShirt

Historie van Dordrecht centraal op nieuw uitshirt FC Dordrecht

FC Dordrecht presenteert op de dag van de eerste uitwedstrijd van het seizoen het nieuwe uitshirt. Gehuld in het wit met rode accenten zullen de Schapenkoppen het komend seizoen de wedstrijden buitenshuis gaan spelen. Het shirt is geïnspireerd op de Eerste Vrije Statenvergadering in 1572. Hier speelde Dordrecht een belangrijke rol in het verkrijgen van Nederlandse onafhankelijkheid.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

FOTO THUMB POTEN IN DE KLEI - FIETSENMAKER

Maarten is fietsenmaker aan huis en werkt vanuit zijn bus

De meeste mensen brengen hun fiets naar een fietsenmaker toe als deze gerepareerd moet worden. Maarten van Rijswijk doet dit net anders. Hij komt zelf naar de kapotte fietsen toe en repareert ze ter plekke in zijn bus. Maarten leert Monique wat je moet doen om een fiets weer gloednieuw te krijgen.