gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scholieren starten winkel met tweedehands merkkleding

In een winkelpand naast lunchroom en koffiecorner Hartje Stad in de Vriesestraat wordt momenteel door een aantal leerlingen van het Da Vinci College nog hard gewerkt aan een nieuwe pop-up shop met de naam Second Wave.

Leo Roubos |  | Aangepast op
De leerlingen van het DaVinci College volgen de opleiding Ondernemer Retail en moeten dan ook een eigen onderneming starten. Vorig jaar werd al begonnen met de voorbereidingen voor de winkel.

Roely Bartelts van de lunchroom en koffiecorner heeft de ruimte beschikbaar gesteld en de klanten kunnen straks via twee kanten de nieuwe winkel in; via de Vriesestraat en de Tolbrugstraat Landzijde een de zijkant van de voormalige V&D.

Volgens leraar Arjan Husson past de winkel prima in de opleiding. Het gaat om een driejarige opleiding, waarbij het eerste jaar vooral theorie is, in het tweede jaar zijn ze dan bezig met deze pop-up shop.

De leerlingen zien de winkel wel zitten. Aanvankelijk wilden ze een eigen kledingmerk starten, maar nu willen ze tweedehands merkkleding gaan verkopen. Het mooie is dat ze de merkkleding ook inkopen van klanten.

Op 15 februari wordt de winkel rond 13.00 uur geopend door wethouder Piet Sleeking.

Lees ook

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

fotoa15

Meerdere gewonden nadat man inrijdt op file: taakstraf voor bestuurder werkbus

Een man is woensdag veroordeeld tot een taakstraf en een voorwaardelijke rijontzegging. De 28-jarige M.L. uit Lekkerkerk reed in augustus 2024 in volle vaart in op een file op de A15, waardoor meerdere mensen gewond raakten.

zorgwoning ter illustratie AI gegenereerd

Vrouw lag meerdere dagen dood in zorgwoning: 'Geen woorden voor hoe dit is gelopen'

Een 69-jarige vrouw lag vorig jaar meerdere dagen dood in haar Sliedrechtse zorgwoning, terwijl personeel haar al dagen niet had gezien. De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) is hierover geïnformeerd en haar zoon, Jermaine Bommel doet nu zijn verhaal. "Ik ben er kapot van."

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."