gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schoolhockeytoernooi bij DMHC

e0df8061c0d6c946030d1935d7fedc43

Zo'n 700 kinderen renden woensdag over de velden van de Dordrechtse Mixed Hockeyclub (SMHC), zij speelden daar het schoolhockeytoernooi. Leerlingen van verschillende basisscholen streden tegen elkaar in verschillende wedstrijden.

Jerom Huijskens |  | Aangepast op
Het is voor het zevende jaar op rij dat dit toernooi georganiseerd wordt. Dit toernooi is onderdeel van de schoolsporten, die elke woensdagmiddag plaatsvinden. Het doel is om de leerlingen in contact te brengen met verschillende sporten, zodat ze kunnen kijken wat zij zelf leuk vinden.

Serge Bomius is directeur van twee van de basisscholen en de hoofdorganisator van het toernooi. Hij vindt het heel belangrijk dat de leerlingen met nieuwe sporten in aanraking blijven komen. “Beweging en gezond leven is een belangrijk punt op de agenda van mijn scholen. Ondanks het dalende aantal leerlingen op veel basisscholen blijven wij doorgaan met dit soort toernooien te organiseren.”

Lees ook

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.

businkoverledenpersoon

Politie vindt overleden persoon in huis

In een huis aan de Pluvierstraat in Dordrecht is zondagavond een overleden persoon gevonden. Wat er precies is gebeurd, is nog onduidelijk.

PSX_20261007_140234

Auto in vlammen op bij winkelcentrum, bluswagen kan parkeerdek niet op

Op het parkeerdek van winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht is woensdag een auto in vlammen opgegaan. De brandweer had veel moeite om de auto te bereiken, want de bluswagen kon het parkeerdek niet op.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.