gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schoolplein Bavinckschool wordt groen en educatief

46cfb7ec5f662b8e63db5abcf3178d5e

Een groen, klimaat adaptief en educatief schoolplein met ruimte voor sport en spel, buitenles en beleving. De Dr. H Bavinckschool aan de Singel heeft de ambitie om dit in het najaar dit schoolplein te realiseren.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het team en de kinderen van de school hebben al jaren de wens voor een meer uitdagende en groenere inrichting van het schoolplein. Naast het vervangen van speeltoestellen denken zij dat er nog veel meer mogelijk is voor de kinderen.


Zo willen zij graag meer buiten les gaan geven, een avontuurlijke buitenspeelplek, meer groen, bomen en schaduw toevoegen en werk maken van de moestuin. Op deze manier zorgen zij ervoor dat de kinderen een prettige speel- en beweegruimte krijgen met voldoende mogelijkheden voor ontwikkeling en ontdekken. Ook wordt hiermee gewerkt aan biodiversiteit en natuureducatie.

De school vraagt hulp van ouders, kinderen en omgeving om de wensen uit te laten voeren. De school heeft bijvoorbeeld een statiegeld-actie georganiseerd: kinderen mogen statiegeldbonnen inleveren op school. De groep die de grootste bijdrage inzamelt, wilt een bijdrage.

Ook gaat de school een crowdfunding-actie opzetten, waarmee de school het laatste stuk budget bij elkaar wilt sprokkelen.

 


Lees ook

2608116585

Bestuurder rijdt van dijk en belandt in rivier, hulpdiensten groots uitgerukt

Een automobilist is dinsdagavond in de Lek beland bij het dorpje Waal, in de gemeente Molenlanden. De bestuurder kon op eigen kracht uit het voertuig komen en raakte niet gewond.

pexelsoogbier

Door het pak slaag van Roy (23) ziet horecamedewerker Teun nog steeds dubbel

Met een flinke slok op beukt Roy uit Ridderkerk in een restaurant een man in elkaar. Drie jaar na dato ziet het slachtoffer nog altijd dubbel.

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon: ‘Toerisme geëxplodeerd’

Vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon laat met zijn TukTuk toeristen op een unieke manier kennismaken met Dordrecht. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren. Zo’n tour duurt ongeveer een uur en gaat langs alle bezienswaardigheden van de binnenstad, vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad.

rwsa16ongeluk

Drechttunnel weer vrij na ongeluk met meerdere voertuigen

Eén van de tunnelbuizen van de Drechttunnel richting Breda is vrijdag afgesloten geweest na een ongeluk. Daarbij waren meerdere voertuigen betrokken, meldt Rijkswaterstaat. Inmiddels is de weg weer vrij.

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”