gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schoonmaakactie bij FC Dordrecht

d38c1cffbf0e16dee7a4319e909a1d4d

Zaterdagochtend ging de bezem er flink doorheen bij FC Dordrecht.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Zo'n dertig supporters kwamen naar het stadion aan de Krommedijk om vooruitlopend op de eerste competitiewedstrijd, aanstaande vrijdag, de westzijde van het stadion schoon te maken. Voor het derde jaar doen ze het nu en het aantal vrijwilligers is met de jaren toegenomen, aldus de aanjager van deze schoonmaakactie, Frank Berkhout. "Het is een mooie manier om zo met z'n alle bezig te zijn. Het eerste jaar waren we hier met een man of vijftien, vorig jaar twintig, en nu zijn we met ruim dertig man bezig de west-tribune schoon te maken. Misschien volgend jaar met een man of vijftig en dan kunnen we het hele stadion onder handen nemen".
74b39af42bfaab8df9743d201bf10bf1
15d090b58c7be0410a63010d74f10cf3
ea2315b0958e2d7ae5a291f547db37d0
2b8a0de6780d1c8436fe7ecf66311c86

Lees ook

foto ongeluk wielwijk apotheek

Bestuurster rijdt tegen muur van apotheek, vrouw nagekeken

Een automobilist is woensdag tegen de gevel van een apotheek gebotst in Dordrecht. De vrouw is ter plaatse gecontroleerd, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

PSX_20261025_023824

Schade aan ruit na explosie bij rijtjeshuis in Zwijndrecht

Bij een woning in Zwijndrecht is in de nacht van zaterdag op zondag een explosie geweest. Er ontplofte iets bij de voordeur. Daardoor sneuvelde een ruit. Niemand raakte gewond.

politie 01

Jongeren uit Zwijndrecht opgepakt na onrust in Den Haag

De politie heeft afgelopen weekend jongeren uit onder meer Zwijndrecht opgepakt in het centrum van Den Haag. De politie was daar zaterdag in groten getale aanwezig vanwege een oproep om winkels in de binnenstad te plunderen. Uiteindelijk zijn 34 mensen aangehouden.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.