gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schoonmaakactie bij FC Dordrecht

d38c1cffbf0e16dee7a4319e909a1d4d

Zaterdagochtend ging de bezem er flink doorheen bij FC Dordrecht.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Zo'n dertig supporters kwamen naar het stadion aan de Krommedijk om vooruitlopend op de eerste competitiewedstrijd, aanstaande vrijdag, de westzijde van het stadion schoon te maken. Voor het derde jaar doen ze het nu en het aantal vrijwilligers is met de jaren toegenomen, aldus de aanjager van deze schoonmaakactie, Frank Berkhout. "Het is een mooie manier om zo met z'n alle bezig te zijn. Het eerste jaar waren we hier met een man of vijftien, vorig jaar twintig, en nu zijn we met ruim dertig man bezig de west-tribune schoon te maken. Misschien volgend jaar met een man of vijftig en dan kunnen we het hele stadion onder handen nemen".
74b39af42bfaab8df9743d201bf10bf1
15d090b58c7be0410a63010d74f10cf3
ea2315b0958e2d7ae5a291f547db37d0
2b8a0de6780d1c8436fe7ecf66311c86

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Rotterdammer Roel Pot te gast in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Rotterdammer Roel Pot. Vroeger vormde hij een clownsduo met wijlen vrijwilliger Peter Douw, nu timmert hij aan de weg met ‘Rondje Rotterdams’.

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.

speld-768x511

Karoline Prins ontvangt zilveren gemeentespeld voor inzet voor kwetsbare moeders en baby’s

Karoline Prins heeft de zilveren gemeentespeld van Papendrecht ontvangen. Burgemeester Margreet van Driel reikte de onderscheiding uit als blijk van waardering voor haar uitzonderlijke en jarenlange inzet voor kwetsbare vrouwen, moeders en baby’s.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

noslift

Kapotte lift bij perron? App biedt uitkomst voor rolstoelgebruikers zoals Nick

Op een treinstation aankomen en ontdekken dat de lift op het perron niet werkt. Voor mensen die goed ter been zijn is dat niet direct een probleem, maar voor rolstoelgebruikers is dat andere koek. Dordtenaar Nick Bootsman kaart dit al jaren aan, maar nu is er eindelijk een oplossing met een nieuwe functionaliteit in de NS-app. “Volhouden kan het verschil maken.”

politiestock

Dordtenaar raakt gewond bij schietpartij in Breda

Een 20-jarige Dordtenaar is in de nacht van zaterdag op zondag gewond geraakt bij een schietpartij in Breda. Het slachtoffer werd beschoten op de Tolbrugstraat en is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.