gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Schoonmaakactie bij FC Dordrecht

d38c1cffbf0e16dee7a4319e909a1d4d

Zaterdagochtend ging de bezem er flink doorheen bij FC Dordrecht.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Zo'n dertig supporters kwamen naar het stadion aan de Krommedijk om vooruitlopend op de eerste competitiewedstrijd, aanstaande vrijdag, de westzijde van het stadion schoon te maken. Voor het derde jaar doen ze het nu en het aantal vrijwilligers is met de jaren toegenomen, aldus de aanjager van deze schoonmaakactie, Frank Berkhout. "Het is een mooie manier om zo met z'n alle bezig te zijn. Het eerste jaar waren we hier met een man of vijftien, vorig jaar twintig, en nu zijn we met ruim dertig man bezig de west-tribune schoon te maken. Misschien volgend jaar met een man of vijftig en dan kunnen we het hele stadion onder handen nemen".
74b39af42bfaab8df9743d201bf10bf1
15d090b58c7be0410a63010d74f10cf3
ea2315b0958e2d7ae5a291f547db37d0
2b8a0de6780d1c8436fe7ecf66311c86

Lees ook

ongeluka16asmedia

Dode bij ongeluk A16 is vrouw (73) uit Dordrecht, man (80) zwaargewond in ziekenhuis

De vrouw die maandag om het leven kwam bij het ongeluk op de A16 bij Hendrik-Ido Ambacht is een 73-jarige vrouw uit Dordrecht. Dat meldt de politie aan Rijnmond. Een 80-jarige man, ook uit Dordrecht ligt zwaargewond in het ziekenhuis.

artikel foto

Kleine hulpmiddelen maken langer thuis wonen makkelijker

Hoe blijf je comfortabel en zelfstandig wonen als dagelijkse handelingen door het ouder worden moeilijker worden? De oplossing zit vaak in kleine aanpassingen. Van slimme hulpmiddelen tot praktische veranderingen in huis: in de Slim langer thuis-woning in Sliedrecht ontdekken bezoekers hoe ze het dagelijks leven een stuk gemakkelijker kunnen maken.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

n3

Let op: N3 twee avonden en nachten dicht

Rijkswaterstaat werkt donderdag- en vrijdagavond aan de N3. Zowel aan de Papendrechtse als aan de Dordtse kant zijn delen van de weg daarom afgesloten.

IMG_7482

Automobilisten opgelet: nachtafsluitingen N3 op komst komende week

Verschillende delen van de N3 zijn komende donderdag- of vrijdagnacht dicht. Het gaat om stukken weg aan zowel de Dordtse als Papendrechtse kant.

margreet van driel burgemeester papendrecht vuurwerk

Geen lokale vuurwerkshows tijdens jaarwisseling in dit dorp: 'Kunnen niet handhaven'

Lokale verenigingen en stichtingen krijgen in Papendrecht geen toestemming om de komende jaarwisseling gezamenlijk vuurwerk af te steken. Burgemeester Margreet van Driel ziet af van de mogelijkheid om uitzonderingen te verlenen, omdat er onvoldoende capaciteit is om extra locaties te controleren en te handhaven. De gezamenlijke professionele vuurwerkshow met Dordrecht bij het Drierivierenpunt gaat wel door.