Dordrecht, Netherlands

Schotse hooglander ontsnapt

In het Dubbelmondepark is vanmiddag een Schotse hooglander ontsnapt. Het beest liep over het naastgelegen fietspad langs de N3. De politie heeft hem teruggejaagd. Het is onduidelijk hoe de hooglander is ontsnapt. Wandelpaden zijn afgesloten met wildroosters en klaphekjes.
Peter Tromp | 12 januari 2018 16:16 | Aangepast op 12 januari 2018 16:16
De hooglander loopt samen met nog één sinds vorige week in het park. Ze zijn de opvolgers van de twee Schotse hooglanders die te oud en te zwak waren geworden.

Wijkagent Theo Anrochte zette vanmiddag een filmpje op Twitter, waarop is te zien hoe geprobeerd wordt de Schotse hooglander weer binnen de hekken te krijgen.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...

Alle gemeenten in onze streek gaan oefenen met noodsteunpunten: 'Belangrijk om te ervaren'

In de hele streek zullen gemeentes gaan oefenen noodsteunpunten. Met de verschillende pilots kan er ...

Waarom deze ouderen niet zónder contanten kunnen: ‘Blij met onze geldmaat!’

Een geldautomaat, wie gebruikt het nog? Ondanks dat het gebruik ervan al jaren terugloopt, blijkt ui...