Dordrecht, Netherlands

Schrijven voor de Rechten van de Mens

Vrijwilligers van Amnesty International houden morgenavond een schrijfavond. Ze willen dat het Internationaal Verdrag voor de Rechten van de Mens nageleefd wordt. Volgens Amnesty zitten veel activisten onterecht vast.
Sandra Hoek | 10 mei 2017 12:03 | Aangepast op 10 mei 2017 12:03
Als je mee wilt doen, kun je een brief schrijven aan een regering, koningshuis of ambassade om op te komen voor de Rechten van de Mens.Ook kun je een activist persoonlijk laten weten dat je aan hem denkt door een brief of kaart te sturen.

Er zijn voorbeeldbrieven aanwezig die overgeschreven kunnen worden. De schrijfsessie is bij DOOR aan de Voorstraat 142-144 en begint om 19.30 uur.

Aanmelden kan op de Facebookpagina van Amnesty International.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...