Dordrecht, Netherlands

Scooter botst op auto Schenkeldijk

Een scooterrijder is zaterdagmiddag gewond geraakt bij een ongeluk op de Schenkeldijk. Op de t-splitsing voor VV Dubbeldam kwam de scooter frontaal in botsing met een auto.
Corrado Francke | 28 september 2020 13:58 | Aangepast op 28 september 2020 13:58
De scooterbestuurder is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De automobilist kwam met de schrik vrij en is niet gewond geraakt.

De oorzaak van het ongeluk is onbekend. Een ooggetuige denkt dat een voorrangsfout de reden is dat de scooter op de auto is geknald.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...