Dordrecht, Netherlands

Scott Calderwood: "Super tevreden"

RTV Dordrecht sprak met interim-trainer Scott Calderwood over de wedstrijd tegen RKC en de komst van spelers van Norwich City FC.
Robert van Loon | 1 december 2018 14:56 | Aangepast op 1 december 2018 14:56
Hoe keek u van te voren naar deze wedstrijd?

Het was een hele interessante wedstrijd omdat ik vind dat RKC een goede ploeg heeft met kwaliteit. Na vorige week, die hectische week, had je niet veel meer te verliezen, alleen maar te winnen en uit bij Almere hebben de jongens het fantastisch gedaan. En vanavond hebben ze het nog veel beter gedaan.


Hoe vond u de wedstrijd gaan?

Goed. Eigenlijk is uitgekomen wat we hadden gehoopt, dus de manier van spelen. Heel veel druk naar voren, sommige momenten moet je ook terug maar dat is de kwaliteit van RKC. Maar al met al, super tevreden over de manier waarop wij gespeeld hebben.


Hoe kijkt u naar de rest van het seizoen?

We proberen gewoon elke week ons stinkende best te doen, om ten eerste onszelf te belonen en ten tweede het publiek te vermaken als we thuis spelen en van daaruit het vertrouwen te krijgen.


En ik heb vandaag al een team gezien waar veel vertrouwen in zat, we hebben de nul gehouden, we hebben goed gevoetbald, we hadden meer goals kunnen maken, we hadden meer kansen.

Natuurlijk worden we een beetje geholpen met die 2e goal maar aan de andere kant hadden we het veel eerder moeten afmaken, net voor rust pakt hun keeper een fantastische bal. Maar het is gewoon geweldig met deze groep te werken en zolang het duurt zie ik wel wat de beleidsbepalers gaan doen.


FC Dordrecht krijgt nu ook versterking vanuit Norwich City FC. Twee spelers komen over, bent u daar blij mee?

Ja, heel blij! We hebben een goede groep maar de groep is wel erg smal en dat heeft te maken met het wegvallen van Savvas Mourgos en van Maletiz. Dat zijn toch twee spelers die je mist.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...