gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Scouts trekken binnenstad in

Scouts van Christiaan de Wet houden zaterdag een grote speurtocht in de binnenstad, daarmee vieren ze het honderdjarig jubileum van de vereniging. Ze sluiten af met een inspannend spel op het Scheffersplein waaraan iedereen mag mee doen.

Robert van Loon |  | Aangepast op

Zaterdag is de aftrap van een bijzonder jaar voor de scouting, in verband met het jubileum worden het hele jaar door activiteiten georganiseerd voor (oud-)leden. Zo is er onder andere een groot jubileumfeest in juni.


In 1917 werd de vereniging opgericht als onderdeel van de Christelijke Jonge Mannen Vereniging, de vereniging werd in 1976 omgedoopt tot luchtverkenners. Luchtverkenners zijn scouts die zich naast de reguliere scoutingonderdelen ook richten op de lucht en luchtvaart. Zo gaan de leden op excursies die zich richten op het vliegen van vliegtuigen.