Dordrecht, Netherlands

Secret Santa landt in Dordt

Het is de vijfde keer dat in Dordrecht een kerstactie op touw wordt gezet, maar voor het eerst onder de naam Secret Santa Dordrecht.
Gert van der Steen | 2 december 2019 12:32 | Aangepast op 2 december 2019 12:32
De decembermaand is een feestmaand, maar dat geldt voor een gezin met een minimuminkomen toch wat minder dan voor de welgestelde burger. En er zijn natuurlijk ook veel ouderen zonder netwerk, die deze dagen alleen door moeten brengen.

Daarom vraagt Secret Santa mensen om anoniem een levensmiddelenpakket te doneren. Dat pakket wordt dan uitgereikt bij een feestelijke kerstborrel op woensdag 18 december in Wijkhaven De Staart aan de Maasstraat in aanwezigheid van de enige echte Kerstman.

Aanmelden als Secret Santa kan op SECRETSANTADORDRECHT@OUTLOOK.COM.

Wie graag een pakket wil ontvangen kan zich op de facebookpagina van Secret Santa Dordrecht aanmelden als lid.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...