gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Selectie FC Dordt verkent Dordrecht in een treintje

dd3e8fda57a48aaaae6e46abb7eb4c36.jpg

Een rondje Dordt in het toeristentreintje: Dat stond vandaag op het programma voor de kersverse selectie van FC Dordrecht. De tour ging van het stadion via Merz langs Entree Dordrecht naar het Stadhuis, om de selectie kennis te laten maken met de stad die ze komend seizoen vertegenwoordigen.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Verdediger Julius Bliek is tot nu toe niet ontevreden over de kennismaking: “We hebben heerlijk gegeten bij Merz, en ik vind het Stadhuis er erg mooi uitzien. Ik vind het goed dat we allemaal even zien waar we terechtkomen.”

Aanvaller en ‘kind van de club’ Thomas Schalekamp heeft daarom een aantal jongens de stad al een beetje laten zien: “We zijn op het Scheffersplein geweest en langs een paar plekken waar je lekker kan eten hier in de stad.”

Het treintje zette de voltallige selectie af bij het Stadhuis, waar ze werden toegesproken en welkom geheten door Margret Stolk (fractievoorzitter VSP). Ze noemde een overeenkomst tussen sport en politiek: “Onze gemeenteraad met 14 fracties is, net als voetbal, een samenspel: kijken wat het beste is voor de stad. Ook jullie zullen het binnen de lijnen met elkaar moeten doen: samenwerken is samen spelen, en soms een ander iets gunnen in plaats van voor eigen gewin gaan.”

Bij het Stadhuis volgde daarna een fotomoment voor de voltallige selectie op het bordes. Commercieel directeur Henk Donkervoort vond dat wel toepasselijk: “Zo’n moment bij het Stadhuis mag natuurlijk niet ontbreken, want in mei staan we hier weer op het bordes om te promoveren naar de eredivisie!”

Lees ook

politieaanhoudingbierenchips.png

Inbreker steelt geen geld, maar bier en chips

Een man heeft maandag ingebroken in een sportkantine in Dordrecht. De verdachte dacht dat daar wel wat losgeld te halen viel. Maar toen dit niet zo was, richtte hij zich op het bier en chips van de kantine. De politie heeft de verdachte ter plekke aangehouden.

Bushalte Papendrecht verplaatst

Deze bushalte wordt binnenkort verplaatst wegens 'ongewenste overstekers'

Bushalte De Lage Waard aan de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht wordt verplaatst. Ook wordt de busbaan verlengd. De gemeente wil daarmee de verkeersveiligheid verbeteren en het openbaar vervoer laten doorstromen. Dit, naar aanleiding van ongewenste OV-overstekers op de weg.

sliedrechtsportpimwaslander.jpeg

Sliedrecht Sport moet beslissend finaleduel winnen voor landskampioenschap

De volleybalsters van Sliedrecht Sport hadden woensdagavond landskampioen kunnen worden, maar Apollo 8 heeft daar een stokje voor gestoken. De ploeg uit Borne won de wedstrijd van de Sliedrechters, waardoor er nu een vijfde en beslissend finaleduel gespeeld moet worden.

singelkerkridderkerk.png

De vlag op deze kerk kan voorlopig niet uit: ‘Trappen niet veilig genoeg’

De Singelkerk in Ridderkerk kan de Nederlandse vlag op de toren voorlopig niet hijsen. Normaal gesproken wordt dat gedaan op feest- en gedenkdagen, maar de trappen van de toren zijn volgens de brandweer nu niet veilig genoeg om te beklimmen.

THUMB ARTIKEL.png

Zoektocht naar dé geluiden uit de Drechtsteden: ‘Wat maakt bijvoorbeeld Sliedrecht Sliedrecht?’

Schapen op de dijk, supporters van de plaatselijke FC, de trein die voorbij raast en het water met de bijbehorende schepen. Het zijn zo al wat geluiden die voor Dordtenaren bekend voorkomen. Maar welke geluiden kenmerken juist de andere Drechtsteden? Geluidskunstenaar Elise ‘t Hart verzamelt geluiden uit de regio voor een bijzonder geluidskunstwerk dat te horen zal zijn in de binnentuin van het Dordthuis.

foto 2 artikel autobrand.jpg

Bedrijfsauto’s Monique afgefikt: ‘Expres geen make-up opgedaan, want ik wist dat ik ging huilen’

Dinsdagnacht wordt Monique van Esseveld, eigenaresse van De Wilhelminaboom, wakker gebeld met verschrikkelijk nieuws. Haar bedrijfsauto- én bus zijn in brand gestoken. De brandweer is snel ter plaatse om het vuur te blussen. Maar van beide wagens is er haast niets meer over. “Je ziet zulke brandjes overal wel in het nieuws, maar je denkt ‘het overkomt mij niet’. Maar toch overkomt het je wel.”