De voetjes gingen woensdagochtend van de vloer in wijkcentrum De Gravin in Dubbeldam. Een groep senioren gooiden onder leiding van dansdocent Jay Mangroe de heupen los tijdens het salsadansen.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
Jacqueline Harmans is medeoprichter van het buurtsoepcafé in gebouw De Zwaluw in Wielwijk in Dordrecht. Elke dinsdag kun je bij haar een soepje eten en samen kletsen in het buurthuis. “Geen mens hoort alleen te zijn”, zegt ze.
De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”
Een bejaarde vrouw is onlangs opgelicht door nepagenten. Speurwerk leidde naar twee 18-jarige verdachten, die dezelfde dag nog zijn aangehouden. Smeuïg detail: een van hen had de buitgemaakte sieraden nog in zijn onderbroek.
Bij een controle onder de noemer ‘Dordt op Slot’ zijn donderdag bijna tweehonderd bekeuringen uitgedeeld. Ook werden een hakbijl en twee messen in beslag genomen, meldt de politie.
Al in 2012 gingen de oude panden naast het Papendrechtse gemeentehuis tegen de vlakte. Sinds die tijd deed het terrein vooral dienst als uitbreiding van het marktplein. Toch werd er altijd gesproken over de nieuwe invulling van het gebied en inmiddels is het zover: begin 2027 begint de bouw van een nieuw appartementencomplex.
De twee mannen die vorige maand een juwelier aan de Voorstraat in Dordrecht overvielen, zijn nog altijd niet opgepakt. De politie heeft nu videobeelden van de overval gedeeld in de hoop de daders op te sporen.