Dordrecht, Netherlands

Serviceloket op station Dordrecht gaat sluiten

Het NS-serviceloket op station Dordrecht gaat vanaf 6 september dicht. Volgens de NS is de reden daarvoor personeelstekort. GroenLinks-raadslid Kitty Kruger vindt het geen goed idee.
Robin Nanninga | 1 september 2021 11:54 | Aangepast op 1 september 2021 11:54
Het raadslid vindt het jammer dat het loket weggaat. Er zijn dan nog wel NS-medewerkers die op het station lopen, maar Kruger zegt daar wel bij dat je net geluk moet hebben dat de medewerker op jouw platform loopt.

NS-woordvoerder Arno Leblanc geeft aan dat het personeelstekort de reden is dat het loket dichtgaat: “We zitten nu op een traject om de service op de stations te veranderen.” Dit betekent alleen nog niet dat de sluiting definitief is. Dit hangt dat af van hoeveel personeel ze beschikbaar hebben.

GroenLinks heeft nog wel een alternatieve oplossing bedacht. Kruger: “Je zou kunnen denken aan een combi met een VVV-loketje dat daar zit.” De service is namelijk niet alleen kaartverkoop, maar ook het wegwijs maken van toeristen of Dordtenaren over de stad Dordrecht.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...

Bomvolle binnenstad bij jubileumeditie Big Rivers: 'Dordrecht op z'n mooist'

Moe maar voldaan kijkt de organisatie van Big Rivers terug op drie dagen feest in Dordrecht. Tevrede...

Gemeente plaatst camera bij huis na explosie

Bij een huis in Zwijndrecht waar vorige week een explosie is geweest, is een mobiele camera geplaats...

Zwijndrecht kapt met spoed bomen vanwege besmettelijke ziekte

De gemeente Zwijndrecht kapt deze week met spoed een aantal bomen. De iepen hebben de zogeheten besm...

Robert de Heer volgt Rik van der Linden op als Dordtse lijsttrekker CU-SGP

Het duurt nog even tot de volgende gemeenteraadsverkiezingen, maar de Dordtse ChristenUnie-SGP-fract...