Dordrecht, Netherlands

Show Peter Pannekoek afgelast door kapot brandscherm

Het publiek in de uitverkochte Dordtse Kunstmin zat donderdagavond helemaal klaar voor een show van cabaretier Peter Pannekoek. Zij konden echter weer snel naar huis door een kapot brandscherm.
Corrado Francke | 25 oktober 2019 17:03 | Aangepast op 25 oktober 2019 17:03
Het ging bij aanvang niet omhoog, waardoor honderden mensen weer naar huis konden. Het brandscherm dat voor het podium hangt, bleek kapot.


“Door een defect brandscherm kon de voorstelling in Dordrecht vanavond niet door gaan maar we vinden een nieuwe datum!”, schrijft Pannekoek op Twitter.

De voorstelling wordt op 14 januari ingehaald.

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...