Dordrecht, Netherlands

Sint en Pieten vieren feest op Sportboulevard

Sinterklaas is weer in Dordt. Een dag na de intocht was hij met zijn hulppieten te zien op de Sportboulevard bij het grote Sinterklaasfeest, georganiseerd door de familie Schilten.
Corrado Francke | 19 november 2019 11:02 | Aangepast op 19 november 2019 11:02
Er waren veel ouders en kinderen afgekomen op het feest. Er werd onder andere gedanst met de pieten op de muziek van DJ Piet en er was een gastoptreden van de Volendamse zangeres Monique Smit.


Volgend jaar is er een vervolg van het Sinterklaasfeest, want de familie laat weten de Sportboulevard alweer afgehuurd te hebben.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...