Dordrecht, Netherlands

Sint komt 14 november aan

Sinterklaas en zijn gevolg komen zaterdag 14 november om 12.00 uur aan in de Kuipershaven. Zij worden daar verwelkomd door burgemeester Brok.
Gert van der Steen | 2 november 2015 13:47 | Aangepast op 2 november 2015 13:47
Via de Nieuwe Haven en de Grotekerksbuurt vertrekken zij naar het Scheffersplein, waar vanaf 12.45 uur al een groot feest is begonnen. Dat duurt tot 14.00 uur.

Om 14.15 begint er ook een feest in winkelcentrum Crabbehof, waar Sinterklaas himself dan om 15.00 aankomt. Dat programma duurt tot 16.00 uur.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...