Dordrecht, Netherlands

Sint zet in Dordrecht voet aan wal

Sinterklaas is vanmiddag door veel publiek in Dordrecht welkom geheten. Iets na twaalven zette hij samen met zijn Pieten, na een lange reis uit Spanje, voet aan wal.
Petra Scheurwater | 12 november 2016 11:26 | Aangepast op 12 november 2016 11:26
De pakjesboot werd opgewacht door veel kinderen en ouders die het koude weer trotseerden. Na een warm welkom van de burgemeester is de Sint begonnen aan zijn stoet door de binnenstad.

Sinterklaasplein

Het Scheffersplein is voor de gelegenheid om gedoopt tot Sinterklaasplein. Daar wordt gefeest ter ere van de goedheiligman. Om 13:15 uur wordt Sint Nicolaas ook daar verwelkomd.

Na het feest in de binnenstad, gaan de Sint en Pieten vanmiddag nog langs in Crabbehof.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...

Hard- en softdrugs gevonden in panden: burgemeesters grijpen in

De Dordtse burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden in de stad voor drie maanden gesloten na d...