Dordrecht, Netherlands

Sint zet in Dordrecht voet aan wal

Sinterklaas is vanmiddag door veel publiek in Dordrecht welkom geheten. Iets na twaalven zette hij samen met zijn Pieten, na een lange reis uit Spanje, voet aan wal.
Petra Scheurwater | 12 november 2016 11:26 | Aangepast op 12 november 2016 11:26
De pakjesboot werd opgewacht door veel kinderen en ouders die het koude weer trotseerden. Na een warm welkom van de burgemeester is de Sint begonnen aan zijn stoet door de binnenstad.

Sinterklaasplein

Het Scheffersplein is voor de gelegenheid om gedoopt tot Sinterklaasplein. Daar wordt gefeest ter ere van de goedheiligman. Om 13:15 uur wordt Sint Nicolaas ook daar verwelkomd.

Na het feest in de binnenstad, gaan de Sint en Pieten vanmiddag nog langs in Crabbehof.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Inspectie heft verscherpt toezicht Botox-salon op: ‘De salon werkt inmiddels volgens de regels’

Schoonheidssalon FillerHouse in Dordrecht staat niet langer onder verscherpt toezicht van de Inspect...

Vrijspraak voor sjoemelen met zand, 'bedrijf had er geen weet van'

De rechter heeft een Papendrechts bedrijf dat werd verdacht van sjoemelen met zand vrijgesproken. Vo...

Leven samengevat in één tentoonstelling: 'Niet luguber, juist leerzaam!'

Twee grote gebeurtenissen in het leven – trouwen en rouwen – staan centraal in een tentoonstelling v...

Opnieuw demonstratie bij Fokker, actievoerders op het dak van hoofdkantoor

Meerdere mensen demonstreren donderdagochtend in en om het hoofdkantoor van Fokker in Papendrecht. D...

'Gemeentebestuur moet aan de bak!’ GroenLinks kritisch op uitblijven meer deelauto's

GroenLinks wil dat het stadsbestuur meer doet om de groei van het aantal deelauto’s in de stad mogel...

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...