Dordrecht, Netherlands

Sinterklaas actie in Dordrecht

De voedselbank zit met een probleem. Niet alle kinderen kunnen ze voorzien van een kado tijdens de feestdagen. De Sinterklaasbank heeft niet genoeg geld.
Dennis Koorevaar | 22 november 2017 17:28 | Aangepast op 22 november 2017 17:28
Door het wegvallen van de landelijke Sinterklaasbank heeft de voedselbank nog 2500 euro nodig. De Voedselbank vind het raar dat er ineens geen geld meer beschikbaar is, terwijl de sinterklaasbank twee maanden geleden nog heel enthousiast was.


De voedselbank heeft al giften toe gekregen, maar dat is nog niet genoeg. Daarom doet Van Muijen, voorzitter van de Voedselbank, een oproep aan winkeliers en burgers om wat ze kunnen missen te doneren.

Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...