gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaas cadeaus in Dordt geruild

6994e76a862d628f0f2f93e8cf83ec6a

Het heerlijk avondje komt er weer bijna aan en dat betekent huiskamers vol cadeaus! Maar moeten dat jaarlijks nieuwe spullen zijn? Niet als het aan het Speelotheek Pip & Zo ligt, daarom organiseerde zij zaterdag Recycle Sint in het Polderwiel.Dat is een speelgoedruilbeurs waar kinderen hun oude speelgoed konden inruilen voor waardebonnen. Met die waardebonnen kon ander speelgoed uitgekozen worden. De Speelotheek organiseerde het event om het sinterklaasfeest duurzamer te maken. De speelgoedbeurs werd dit jaar voor de derde keer georganiseerd en was drukker dan ooit. www.youtube.com/watch?v=epg8kxFuHE0

Ricco Gramsma |  | Aangepast op

Lees ook

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

Tractorpulling foto artikel

Marien gaat voor goud met zijn groene racemonster: ‘We zijn beter dan ooit’

Al bijna twintig jaar vallen de monden open in Molenaarsgraaf als de Simply Green voorbijkomt. De tractor behoort tot de top van de motorsport tractorpulling in binnen- en buitenland. Mede-eigenaar Marien den Besten steekt vele uren in het voertuig en is nog lang niet uitgesleuteld: "Proberen steeds verder te gaan in de techniek is de sleutel naar succes."

de brug brugkelder

Nieuwe klep Papendrechtsebrug half miljoen kilo zwaarder: zo wordt brugkelder versterkt

De brugkelder van de Papendrechtsebrug is volledig leeggehaald. Onderdelen, zoals de grote tandbaan, zijn verwijderd. Nu worden de voorbereidingen getroffen voordat het volgende proces start: het versterken van al het beton.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

nk20260905NKS01972

Bij FC Dordrecht is iedereen het erover eens: ‘Dit is een schandalige prestatie’

Voor het tweede duel op rij kreeg FC Dordrecht zes tegengoals om de oren. De gatenkaas achterin vormde de basis van de 3-6 nederlaag zaterdag tegen Jong AZ, dat beduidend efficiënter was in het foutenfestival.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.