gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaas in Winkelcentrum Sterrenburg

De goedheiligman brengt dit jaar natuurlijk ook een bezoek aan de buitenwijken van onze stad. In de aanloop naar zijn verjaardag organiseert de Sint allerlei activiteiten in winkelcentrum Sterrenburg.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
De kleintjes kunnen vrijdag 24 november samen met de Pieten pepernoten bakken in het centrum. Ze kunnen ook genieten van de Sinterklaasverhaal, die door de Pieten zullen worden voorgelezen.

Sint zal zelf ook aanwezig zijn. Zaterdag 25 november tussen 12.00 en 16.00 uur zal hij zijn opwachting in het winkelcentrum maken. Er is dan gelegenheid om met de Sint op de foto te gaan, terwijl het Pietenkoor de leukste Sinterklaasliedjes ten gehore brengt.

Ook op zondag 26 en dinsdag 28 november zetten de Pieten het winkelcentrum op stelten en aspirant-Pieten kunnen op 2 december een echt Pietendiploma halen.

Lees ook

boekenmarkt pap artikelfoto.jpg

Dit is de grootste indoor boekenmarkt van de streek: 'Mensen komen overal vandaan'

De indoor boekenmarkt bij muziekvereniging Excelsior in Papendrecht was afgelopen zaterdag een succes. Op de grootste indoor boekenmarkt van de regio waren allerlei soorten boeken te koop, waaronder thrillers, kinderboeken en reisverhalen.

20220725162648_IMG_1516 (1) (1).jpg

Vijf auto's betrokken bij ongeluk, files op A15 en A16

Vijf auto's zijn dinsdagochtend betrokken geweest bij een botsing op de A15, ter hoogte van Ridderkerk. Volgens een politiewoordvoerder raakte één auto flink beschadigd, maar raakte niemand gewond.

foto wapperende nederlandse vlag

Dit kun je doen op Bevrijdingsdag in onze streek

Het is 81 jaar geleden dat Nederland bevrijd werd door de Geallieerden. Op deze Bevrijdingsdag staan ook dit jaar in onze streek weer verschillende activiteiten op de planning.

herdenking essenhof.jpg

Dordrecht herdenkt oorlogsslachtoffers: 'We noemen hun namen uit respect'

De eerste dagen van mei staan in het teken van de Tweede Wereldoorlog. We herdenken met het hele land op 4 mei om 20.00 alle slachtoffers die zijn gevallen tijdens de oorlog. In Dordrecht vond zondagochtend al een herdenking plaats, op begraafplaats Essenhof.

Plucheplakkers

De Plucheplakkers blikken terug op het seizoen van FC Dordrecht

FC Dordrecht is klaar voor dit seizoen. De mannen van trainer Dirk Kuyt eindigen als de nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie. Voor het eerst sinds twee seizoenen spelen De Schapenkoppen geen nacompetitie. Daarom beschouwen De Plucheplakkers het Dordtse voetbaljaar na.

archieffotopolitie.png

Explosie in hal zwembad: twee tieners (13 en 15) aangehouden

De politie heeft twee tieners opgepakt voor een explosie in de entreehal van zwembad de Fakkel in Ridderkerk. Het gaat om twee Rotterdammers van 15 en 13 jaar oud.