Dordrecht, Netherlands

Sinterklaas veilig in Dordrecht aangekomen

De Sinterklaasintocht is dit jaar druk bezocht. Veel kinderen, ouders, opa's en oma's stonden de goedheiligman zaterdagmiddag op te wachten.
Fokko van der Straaten | 18 november 2017 16:50 | Aangepast op 18 november 2017 16:50
Even over twaalf zette hij met zijn pieten voet aan Dordtse wal. Dit jaar zelfs met twee boten, om alle pieten en pakjes te kunnen vervoeren. Daarnaast had de Stichting Intocht Sinterklaas iets te vieren: de organisatie bestaat namelijk precies 40 jaar.

De komende dagen zal Sinterklaas overnachten het speciaal voor hem ingerichte Doelensteyn. Hij is daar iedere dag tot 5 december te bezoeken.

&t=12s

Lees ook

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...

Explosief dat werd gevonden in Amstelwijck tot ontploffing gebracht

Het explosief uit de Tweede Wereldoorlog dat onlangs bij bodemonderzoek in de Dordtse Amstelwijck we...

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...