Dordrecht, Netherlands

Sinterklaashuis heeft nieuw adres

Op zaterdag 12 november komt de Sint weer naar Dordrecht. Zoals ieder jaar verblijft hij in het Sinterklaashuis. Dit jaar heeft de Sint een nieuwe verblijfplaats, Spuiboulevard 4.
Maxine van Haren | 14 oktober 2016 16:32 | Aangepast op 14 oktober 2016 16:32
In het Sinterklaashuis zijn negen grote kamers te bezichtigen waar activiteiten plaats vinden. Er worden Pietoefeninigen gedaan, helpen pakjes inpakken en pepernoten bakken.

Ook is het mogelijk de Sint een handje te geven in de ontvangstkamer, een kijkje nemen in zijn slaapkamer en de schatkamer.


Het Sinterklaashuis is open van 15 november tot en met 3 december.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Deze gemeente stopt met het maaien om bomen heen

De gemeente Molenlanden maait geen gras meer dat direct om bomen heen ligt in grasvelden. Zo moet ma...

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...