gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaashuis waarschijnlijk in Doelesteyn

Sinterklaas logeert dit jaar waarschijnlijk in het monumentale pand Doelesteyn aan de Steegoversloot.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Maar helemaal zeker is het nog niet, dat de Goedheiligman in Doelesteyn terecht kan. Er zijn vanwege de werkzaamheden aan de parkeerplaats achter het pand een aantal voorzieningen verdwenen, zoals gas en licht en aansluiting op de riolering. De gemeente gaat er vanuit, dat die voorzieningen voor 1 november opnieuw zijn aangelegd. Maar deze werkzaamheden moeten door andere partijen worden uitgevoerd. Voorzitter Jan van der Wall houdt daarom nog een slag om de arm. “Werkzaamheden kunnen natuurlijk altijd uitlopen”, zegt hij daarover. Daarom wordt samen met de gemeente nog serieus naar uitwijkmogelijkheden gekeken en worden in de komende tijd nog andere panden in de binnenstad bezocht.

Een ander probleem is de opslagruimte die voor Sinterklaas nodig is. De ruimte aan het Neurenburgpad, die tot nu toe ter beschikking was, wordt vanaf volgend jaar door de eigenaar beschikbaar gehouden voor verhuur of verkoop. Daarom is de stichting ook nog druk op zoek naar een alternatief hiervoor.

Lees ook

Point Blur_Jul162025_212432 (1)

Man die meester Recep neerstak heeft niet meegewerkt in Pieter Baan Centrum

De man die vastzit voor het neersteken van meester Recep in juli 2025 in Alblasserdam heeft niet meegewerkt aan gedragskundig onderzoek in het Pieter Baan Centrum (PBC). De deskundigen hebben daarom geen conclusies kunnen trekken over eventuele stoornissen.

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

businkziekenhuislekkage

Lekkage in ziekenhuis, behandeling stopgezet

In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.

8ce6ac14ee8bfba0a2e6f3655d7c5620

Zondag op TV Dordrecht: Documentaire de Queeste

Wat komt erbij kijken als je een hele industrie wil veranderen? In documentaire ‘de Queeste’ volgen makers Bert den Boer en Kees van Berchum drie agrariërs in hun worsteling om de transitie te maken naar duurzame landbouw, deze zondag vanaf 12:00 uur te zien op TV Dordrecht.